Spýtajte sa nás

Máte problém s ISTP? Námet na jeho vylepšenie? Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Napíšte nám a my vám pomôžeme. Prostredníctvom tlačidla „Spýtať sa“ a priloženého formulára môžete odoslať otázku alebo pripomienku tímu ISTP. Za vaše námety a postrehy k ISTP vám vopred veľmi pekne ďakujeme.

Spýtať sa Najčastejšie otázky
Vyhľadávanie

Problem s registráciou

Odpovedať
 • avatar
  Angelika
  ISTP 23. 09. 2013 21:50:28

  Dobry večer. Pri vyplneni formulara udavam svoju e-mailovú adresu ktorú používam ale nedostavam žiadne dalšie upozornenia v systéme a nasledovne ked kliknem na zaregistrovat sa zakaždým mám oznam:
  Webová stránka sa nenašla.
  HTTP 404
  Najpravdepodobnejšie príčiny:
  •Adresa môže obsahovať preklep.
  •Ak ste klikli na prepojenie, môže byť už neaktuálne.
  Čo môžete skúsiť urobiť:
  Znova zadať adresu.
  Vrátiť sa na predchádzajúcu stránku.
  Prejsť na a vyhľadať požadované informácie.
  A takto to je dookola vždy po vyplnení formulára na registraciu a budem rada ak mi poradíte ako tomuto problému predísť a registrovať sa. Dakujem. S pozdravom Angelika

  počet odpovedí: 1
  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   24. 09. 2013 12:21:47

   Dobrý deň,

   ďakujeme za podnet, chybu sme našli a odstránili. Prajem pekný zbytok dňa.

   S pozdravom
   Karol Václavík


E-mail

Odpovedať
 • avatar
  Jaroslav Pružina
  ISTP 23. 09. 2013 18:31:48

  zdravim! prosim vas, potreboval by som si zmenit svoj chybne zadany email, ale neustale mi vypisuje, ze zadany email uz tu existuje,co nieje mozne,pretoze som si ho len pred par minutami pre tento ucel vytvoril prave! nechcem totiz zadavat telefonne cislo,lebo nemam vvelmi rad,ked mi dakto vyvolava koho nepoznam,radsej si najprv citam ponuky a ozyvam sa sam. ak by mi niekto pomohol,velmi by som to uvital.
  Dakujem!

  počet odpovedí: 2
  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   24. 09. 2013 09:04:57

   Príjemný dobrý deň pán Pružina,

   ak sa viete prihlásiť do svojho konta, e-mail si môžete upraviť v položke „Registračné údaje“. Ak Vám systém pri zmene e-mailu píše, že už je obsadený, znamená to, že ho už niekto pri registrácii vyplnil. Prosím, napíšte mi Vaše prihlasovacie meno a e-mail, ktorý chcete použiť, pozrieme sa na to (hudec@trexima.sk).

   S pozdravom a prianím pekného dňa
   Pavol Hudec

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   07. 10. 2013 14:19:14

   uz s tym nemam problem,asi sa to uz volako vyriesilo,islo mi menit dany email a nevypisalo znova uz tu chybu...


 • avatar
  Viera
  ISTP 23. 09. 2013 15:23:54

  Neviem si pridať prax, mala som viacerých zamestnávateľov, ale ani ten 1.mi nejde pridať, čo mám robiť? Ďakujem.

  počet odpovedí: 8
  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   23. 09. 2013 15:48:36

   Príjemný dobrý deň p. Viera,

   na mojom konte (odskúšané v Google Chrome, Mozilla Firefox a Internet Explorer) to ide v poriadku, ale písali nám aj ďalší používatelia, že zaznamenali tento problém. Pokúsime sa ho odstrániť, pomohlo by nám, kebyže nám napíšete, aký internetový prehliadač používate a ktorú verziu. Ďakujem vopred za pomoc.

   S pozdravom a prianím pekného dňa
   Pavol Hudec

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   23. 09. 2013 16:45:46

   Skúšala som Google Chrome aj Mozilla Firefox a nejde to....verzia?Netuším,kde to viem pozrieť?

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   23. 09. 2013 17:07:37

   Verziu si možno pozrieť v menu prehliadača v časti Informácie o prehliadači. Ale Chrome a Firefox by nemali robiť výraznejšie problémy, tie robia skôr staršie verzie Internet Explorera. Skúste ešte stlačiť CTRL-R.

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   26. 09. 2013 17:44:59

   Bohužiaľ,mne to stále nejde a už som zúfalá...napíšem 1.zamestnanie a neviem sa dostať ďalej...enterom ani inak-inak sa totiž ani nedá://

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   27. 09. 2013 09:52:48

   Otestovali sme spomínaný problém u nás vo firme na všetkých prehliadačoch a nezaznamenali sme chybu. Zaznamenali ste tento problém len na jednom konkrétnom počítači alebo Vám to „blbne“ na viacerých? Ďakujem pekne.

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   27. 09. 2013 17:13:25

   Dobrý deň,ja nemám pc,takže to riešim u kamarátky....inú možnosť nemám-nemôžem to nap.na inom pc....stále proste neviem,ako mám prejsť na ďalšie zamestnanie,lebo mi to nejde odenterovať ani nič iné...lebo tam nie je ani "ďalej" alebo niečo podobné...už som vážne zúfalá,lebo na ÚP to majú ako podmienku a ja sa s tým trápim už 3 týždne://

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   29. 09. 2013 21:59:59

   Mrzí ma, že Vám to nejde, skúšal som to naozaj na rôznych počítačoch a išlo mi to v poriadku. Keď napíšete napr. murár do textového poľa „Zamestnanie“, mali by sa Vám pod políčkom zobraziť automaticky vyhľadané možnosti a z nich treba kliknúť na vybranú. ENTER v tomto prípade nestláčajte.

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   17. 10. 2013 14:01:36

   Stále mi to nejde...neviem,na čo mi to dávajú na ÚP,keď sú stým také problémy....


Problém s registráciou

Odpovedať
 • avatar
  Angelika
  ISTP 23. 09. 2013 13:54:24

  Dobry den. Ako sa môžem registrovať ked mam problem s registraciou i ked správne je vyplneny formular. Co môže spôsobovať tento problem? Dakujem a zostavam s pozdravom.Angelika

  počet odpovedí: 1
  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   23. 09. 2013 15:37:59

   Príjemný dobrý deň p. Angelika,

   problémov môže byť viacero. Napr. ste vyplnili používateľské meno alebo e-mail, ktoré sú už obsadené, vyplnené heslá sa nezhodujú, nevyplnili ste nejakú povinnú položku označenú hviezdičkou. Po vyplnení registračného formulára a kliknutí na „Zaregistrovať“ Vám systém napíše upozornenie, ak bola nejaká položka nesprávne vyplnená. Prosím, mohli by ste mi napísať, čo Vám systém píše v upozorňovacom okienku? Ďakujem.

   S pozdravom a prianím pekného dňa
   Pavol Hudec


Previazanie s mailom

Odpovedať
 • avatar
  LukLup
  ISTP 23. 09. 2013 10:39:47

  Dobrý deň, ako to prosím vas funguje, , je pekné že mi na mail chodia informacie podľa mojho filtra, ale po kliknutí na ponuku, teda dannú pracovnú pozíciu v mojom maily, ma prepne síce do nového okna, ale musim sa prihlásiť, pri tom mam vedľa okno otvorené už s prihlásenou strankou na portál ISTP. To by mi až tak nevadilo že prihlásiť sa alebo neprihlásiť sa, ale vobec nevidim detail pracovnej ponuky, a ani poi príhláseni ked si dám vyhľadať danú firmu, ci pracovnú pozíciu tak nič nenajde, takto mi to iba spamuje poštovú schránknu.

  počet odpovedí: 1
  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   23. 09. 2013 12:55:30

   Príjemný dobrý deň,

   ospravedlňujeme sa za tieto problémy, dôvodom je zmena ID kódov voľných pracovných miest, ktoré čerpáme z databázy upsvar.sk. Na odstránení problému pracujeme, zajtra by už malo byť všetko v poriadku.

   S pozdravom a prianím pekného dňa
   Pavol Hudec


Zlepšenie stránky

Odpovedať
 • avatar
  idoletina01
  ISTP 23. 09. 2013 10:22:35

  V zložke Moji agenti mám zriadených viacero agentov. Pri prehliadaní ponúk neviem v ktorom agentovi sa aktuálne nachádzam. Navrhujem zobraziť názov aktuáloneho agenta pri prehliadaní.

  počet odpovedí: 1
  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   23. 09. 2013 12:54:55

   Príjemný dobrý deň,

   ďakujeme za pripomienku a námet na vylepšenie, máme to v pláne takto urobiť, ako ste nám napísali.

   S pozdravom a prianím pekného dňa
   Pavol Hudec


Infomácia

Odpovedať
 • avatar
  Eva
  ISTP 22. 09. 2013 23:21:53

  Ak by som chcela vykonávať prácu asistenta zdravotne postihnutej osoby,vyžaduje sa tam nejaký absolvovaný kurz (napr.opatrovateľský)? Nestačí vlastná dlhoročná prax nadobudnutá doma? A kde,u koho by som sa mala zahlásiť do evidencie ako možný uchádzač? Je na to nejaká agentúra,alebo to spadá pod ÚPSVAR? Taktiež sa chcem spýtať,na koho sa obrátiť v prípade záujmu pracovať v Azylovom dome alebo Centre pre matky s týranými deťmi,pod čiu kompetenciu to spadá a aké požiadavky sú na zamestnanca,čo sa týka vzdelania či praxe. A po tretie,charitatívna činnosť. Pomoc v krízových situáciach.Čo sa tam vyžaduje od zamestnanca - aká škola,prax,kurz... Budem Vám veľmi vďačná za poskytnutie informácie.

  počet odpovedí: 4
  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   23. 09. 2013 08:41:43

   Príjemný dobrý deň p. Eva,

   Vašu otázku evidujeme, s cieľom poskytnúť Vám kvalifikovanú odpoveď sa potrebujeme poradiť s našimi spolupracujúcimi odborníkmi, tak Vás poprosíme o trošku strpenia. Za porozumenie ďakujeme.

   S pozdravom
   Pavol Hudec

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   23. 09. 2013 17:59:40

   Ďakujem vopred.

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   25. 09. 2013 09:32:22

   Príjemný dobrý deň p. Eva,

   posielam odpoveď, snáď Vám aspoň trošku pomôže:

   pokiaľ ide o osobnú asistenciu - predmetná problematika spadá do pôsobnosti úradu práce, sociálnych vecí a rodiny. Odporúčame Vám kontaktovať úrad, ak budete potrebovať získať podrobnejšie informácie.

   Oblasť sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately patrí do pôsobnosti Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny.


   V súvislosti s osobnou asistenciou Vám dávame do pozornosti zákon č. 447/2008 Z.z. o peňažných príspevkoch na kompenzáciu ťažkého zdravotného postihnutia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (najmä § 20, § 22 a § 23) .

   § 20 Osobná asistencia

   (1) Osobná asistencia je pomoc fyzickej osobe s ťažkým zdravotným postihnutím pri činnostiach uvedených v prílohe č. 4. Osobnú asistenciu vykonáva osobný asistent.

   (2) Účelom osobnej asistencie je aktivizácia, podpora sociálneho začlenenia fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím a podpora jej nezávislosti a možnosti rozhodovať sa a ovplyvňovať plnenie rodinných rolí, vykonávanie pracovných aktivít, vzdelávacích aktivít a voľnočasových aktivít.


   § 22 Peňažný príspevok na osobnú asistenciu

   (1) Fyzickej osobe s ťažkým zdravotným postihnutím, ktorá je podľa komplexného posudku vypracovaného podľa § 15 ods. 1 odkázaná na osobnú asistenciu, možno poskytovať peňažný príspevok na osobnú asistenciu, ak sa osobná asistencia vykonáva pri činnostiach uvedených v prílohe č. 4.

   (2) Peňažný príspevok na osobnú asistenciu možno poskytovať najskôr od 6. roku veku do dovŕšenia 65. roku veku fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím. Po dovŕšení 65. roku veku možno tento príspevok poskytovať, len ak bol fyzickej osobe s ťažkým zdravotným postihnutím poskytovaný pred dovŕšením 65 rokov veku.

   (3) Peňažný príspevok na osobnú asistenciu možno poskytnúť aj vtedy, ak je fyzickej osobe s ťažkým zdravotným postihnutím poskytnutý peňažný príspevok na kúpu pomôcky, ktorou je pes so špeciálnym výcvikom, a to na činnosti alebo časť týchto činností, ktoré nevykonáva pes so špeciálnym výcvikom.

   (4) Peňažný príspevok na osobnú asistenciu nemožno poskytovať, ak osobnú asistenciu vykonáva manžel, manželka, rodičia alebo fyzická osoba, ktorá prevzala dieťa do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov na základe rozhodnutia súdu, alebo fyzická osoba, ktorú súd ustanovil za opatrovníka fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím, deti, starí rodičia, vnuci, súrodenci, nevesta, zať, svokor, svokra, ak tento zákon neustanovuje inak. Peňažný príspevok na osobnú asistenciu nemožno poskytovať fyzickej osobe, ktorej sa poskytuje opatrovanie podľa § 40 alebo opatrovateľská služba podľa osobitného predpisu.

   (5) Peňažný príspevok na osobnú asistenciu možno poskytovať aj vtedy, ak činnosti uvedené v prílohe č. 4 v bodoch 1. až 6., v bode 9., v bode 13.4., v bode 13.5., v bode 13.6., v bode 13.7. a v bode 15. vykonávajú fyzickej osobe s ťažkým zdravotným postihnutím fyzické osoby uvedené v odseku 4, okrem rodičov dieťaťa od šiesteho roku veku do dosiahnutia jeho plnoletosti, fyzickej osoby, ktorá prevzala také dieťa do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov na základe rozhodnutia súdu a fyzickej osoby, ktorú súd ustanovil za opatrovníka fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím.

   (6) Osobný asistent môže vykonávať osobnú asistenciu za podmienok uvedených v odseku 5 len v ročnom rozsahu hodín osobnej asistencie určenom v komplexnom posudku, najviac 1460 hodín ročne.

   (7) Peňažný príspevok na osobnú asistenciu sa poskytuje vo výške, ktorá zodpovedá ročnému rozsahu osobnej asistencie určenej v eurách. Výška peňažného príspevku na osobnú asistenciu sa zníži o sumu zvýšenia dôchodku pre bezvládnosť vyplatenú za celý kalendárny rok.

   (12) Peňažný príspevok na osobnú asistenciu sa vypláca fyzickej osobe s ťažkým zdravotným postihnutím alebo na základe písomného súhlasu fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím agentúre osobnej asistencie, ak fyzická osoba s ťažkým zdravotným postihnutím má s touto agentúrou uzatvorenú zmluvu o pomoci pri vykonávaní administratívnych úkonov, ktorej obsahom je aj vyplatenie odmeny osobnému asistentovi.


   § 23 Práva a povinnosti osobného asistenta a fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím pri výkone osobnej asistencie

   (1) Osobnú asistenciu môže vykonávať len fyzická osoba, ktorá dovŕšila najmenej 18 rokov veku a má spôsobilosť na právne úkony. Osobnú asistenciu nemôže vykonávať fyzická osoba, ktorá je odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby v činnostiach, ktoré má vykonávať ako osobný asistent.

   (2) Osobný asistent vykonáva osobnú asistenciu na základe zmluvy
   a) o výkone osobnej asistencie uzatvorenej medzi fyzickou osobou s ťažkým zdravotným postihnutím a osobným asistentom podľa osobitného predpisu (§ 51 a 853 Občianskeho zákonníka),

   b) uzatvorenej medzi fyzickou osobou s ťažkým zdravotným postihnutím a agentúrou osobnej asistencie.

   (3) Zmluva o výkone osobnej asistencie obsahuje najmä
   a) druh vykonávaných činností podľa zoznamu činností uvedených v prílohe č. 4 a rozsah vykonávaných činností,
   b) miesto výkonu osobnej asistencie,
   c) obdobie výkonu osobnej asistencie,
   d) práva a povinnosti osobného asistenta,
   e) odmenu a spôsob vyplácania odmeny,
   f) dôvody odstúpenia od zmluvy o výkone osobnej asistencie.

   (4) Fyzická osoba s ťažkým zdravotným postihnutím je povinná predložiť jedno vyhotovenie zmluvy o výkone osobnej asistencie príslušnému úradu.

   (5) Osobný asistent môže vykonávať osobnú asistenciu najviac desať hodín denne. To neplatí, ak sa osobná asistencia vykonáva v čase, keď sa fyzická osoba s ťažkým zdravotným postihnutím zdržiava mimo svojho trvalého pobytu alebo prechodného pobytu. Fyzická osoba uvedená v § 22 ods. 5 môže vykonávať osobnú asistenciu najviac štyri hodiny denne.

   (6) Osobný asistent vykonávajúci tlmočenie je povinný preukázať príslušnému úradu znalosť komunikovať s fyzickou osobou so sluchovým postihnutím osobitným potvrdením, osvedčením alebo certifikátom. Toto potvrdenie, osvedčenie alebo certifikát vydáva osoba, ktorá má akreditáciu na vzdelávanie tlmočníkov vydanú podľa osobitných predpisov. 36)

   (7) Tlmočenie na účely tohto zákona je tlmočenie v posunkovej reči, artikulačné tlmočenie pre osoby so sluchovým postihnutím a taktilné tlmočenie pre hluchoslepé osoby.

   (8) Na účely tohto zákona môže osobný asistent vykonávať viacero foriem tlmočenia, ak na ich vykonávanie preukáže príslušnému úradu odbornú spôsobilosť.

   (9) Fyzická osoba s ťažkým zdravotným postihnutím je povinná predložiť výkaz o počte hodín vykonanej osobnej asistencie podľa vzoru uvedeného v prílohe č. 16 za každý kalendárny mesiac príslušnému úradu na vyúčtovanie, najneskôr do piateho dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca; to neplatí, ak fyzická osoba s ťažkým zdravotným postihnutím nemôže v uvedenej lehote predložiť výkaz o počte hodín vykonanej osobnej asistencie zo závažných dôvodov. Príslušný orgán vyplatí peňažný príspevok na osobnú asistenciu najneskôr do 20 dní od predloženia výkazu.

   (10) Fyzická osoba s ťažkým zdravotným postihnutím je povinná predložiť príslušnému úradu potvrdenie o vyplatených odmenách osobnému asistentovi za každý kalendárny mesiac po vyplatení odmeny osobnému asistentovi, najneskôr do piateho dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca podľa vzoru uvedeného v prílohe č. 17.


   V zákone č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov je uvedené:

   § 46 Sprostredkovanie osobnej asistencie

   (1) Sprostredkovanie osobnej asistencie je sociálna služba poskytovaná fyzickej osobe s ťažkým zdravotným postihnutím, ktorej sa poskytuje peňažný príspevok na osobnú asistenciu alebo fyzickej osobe s ťažkým zdravotným postihnutím, ktorá je odkázaná na osobnú asistenciu podľa osobitného predpisu) pri vykonávaní administratívnych úkonov, vedenie databázy užívateľov osobnej asistencie, vedenie databázy osobných asistentov a záujemcov o vykonávanie osobnej asistencie, vykonávanie základného sociálneho poradenstva a vzdelávanie užívateľov osobnej asistencie a osobných asistentov a pomoc pri riešení konfliktov vzniknutých medzi fyzickou osobou s ťažkým zdravotným postihnutím a osobným asistentom v súvislosti s uzatvorenou zmluvou o výkone osobnej asistencie.

   (2) Pomoc pri vykonávaní administratívnych úkonov je najmä

   a) príprava návrhov zmlúv o výkone osobnej asistencie medzi fyzickou osobou s ťažkým zdravotným postihnutím a osobným asistentom,
   b) pomoc pri spracúvaní výkazov odpracovaných hodín osobným asistentom,
   c) vyplácanie odmien osobným asistentom podľa osobitného predpisu.

   (3) Sprostredkovanie osobnej asistencie môže vykonávať poskytovateľ sociálnej služby aj prostredníctvom agentúry osobnej asistencie zriadenej na tento účel.


   Dobrovoľníctvo upravuje osobitný predpis – zákon č. 406/2011 Z.z. o dobrovoľníctve a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

   Dúfam, že Vám uvedené informácie aspoň trošku pomohli.

   S pozdravom a prianím pekného dňa
   Pavol Hudec

  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   25. 09. 2013 20:16:07

   Veľmi pekne Vám ďakujem za poskytnutie informácii v takom rozsahu. Pomohli ste mi tým. Ďakujem!


Prihlásenie

Odpovedať
 • avatar
  Pavol Blana
  ISTP 19. 09. 2013 18:09:23

  Dobrý deň,
  chcel by som sa spýtať pri prihlásení som uviedol namiesto emailovej adresi tel. číslo ale v zlej forme (+4210907364123). Zabudol som moje heslo a teraz neviem ako sa mám prihlásiť pretože mi napísalo že nevé heslo bolo poslané na môj email ale nikde mi nič neprišlo kedže som uviedol tel.číslo.

  počet odpovedí: 1
  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   20. 09. 2013 09:06:08

   Príjemný dobrý deň p. Blana,

   tak poriešili sme to telefonicky, ak by ste mali akýkoľvek problém s ISTP, prosím, opäť nás kontaktujte.

   S pozdravom
   Pavol Hudec


Otazka na vypisanie praxe v osobnom dotazniku

Odpovedať
 • avatar
  maryland
  ISTP 19. 09. 2013 12:21:28

  Dobry den,poprosim kde robim chybu, lebo uz dost hodnu chvilu sa snazim vypisat si datumy praxe a zamestnavatela a nemam sancu tam vpisat datumy a roky OD - DO, stale sme v r.2013 alebo trva zamestnanie. Dakujem a pekny den.

  počet odpovedí: 1
  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   19. 09. 2013 13:34:09

   Príjemný dobrý deň,

   keď kliknete na „Pridať prax“, zobrazuje sa Vám iba jedno políčko „Od“. Keď na neho kliknete, máte možnosť vybrať konkrétny dátum. Zobrazuje sa Vám september 2013, ak chcete zmeniť mesiac v rámci roku 2013, klikajte na modrú šípku vľavo, ak chcete zmeniť rok, kliknite na dvojitú modrú šípku vľavo. Po výbere dátumu sa Vám zobrazí políčko „Do“ alebo trvá. Po jeho vyplnení sa Vám zobrazia ďalšie formuláre.

   Problém môže byť ešte v internetovom prehliadači, prosím, ktorý a akú verziu používate? Ďakujem.

   S pozdravom
   Pavol Hudec


Prosba

Odpovedať
 • avatar
  juraj Mihálik
  ISTP 18. 09. 2013 22:04:48

  Dobrý večer. Prepáčte prosím, nemáte náhodou vzor motivačného listu mladého športovca, ktorý sa uchádza o finančný príspevok od sponzora? Ďakujem

  počet odpovedí: 1
  • Odpoveď
   Odpovedať
   avatar
   19. 09. 2013 08:28:03

   Príjemný dobrý deň pán Mihálik,

   žiaľ, tento typ motivačného listu nemáme. Snáď Vám aspoň trošku pomôže tento článok.

   S pozdravom a prianím pekného dňa
   Pavol Hudec

Vaša otázka

Vyplňte iba v prípade, ak chcete byť informovaný o skutočnosti, keď vám tím ISTP poskytne odpoveď.

Odpovedať
Upraviť
Spýtajte sa nás
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Prosím, upravte registračné údaje.

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie