Spoznajte tím ISTP

Za oponou každého internetového portálu sú vždy ľudia. Betka dnes schvaľuje voľné pracovné miesta od zamestnávateľov, Ivanka telefonuje s používateľmi, Maťka zase vybavuje e-maily a chatuje s uchádzačmi o prácu, Peťo nahadzuje nové články a videá, Pali vymýšľa nové funkcie, testuje, Martin a Palino kódujú v jazyku PHP, Braňo sa stará o databázy, Peťo rieši IT záležitosti a Lucia na to všetko dohliada. Spoznajte náš tím ISTP, ktorý je tu pre Vás :)

LUCIA DÍTĚTOVÁ – manažérka úseku trhu práce a ľudských zdrojov

Lucia vyštudovala Pedagogickú fakultu na Univerzite Komenského v Bratislave. Svoju prax začala na Inštitúte vzdelávania a psychológie, kde rozbiehala prvé európske projekty na Slovensku. Posledných 11 rokov manažuje projekty v spoločnosti TREXIMA Bratislava. Je pre ňu dôležité robiť iba také projekty, ktoré majú zmysel a prinesú niekomu pridanú hodnotu. ISTP považuje za jeden z nich :) Keďže má okolo skvelý tím, dokáže čokoľvek (stihnúť, zariadiť, vybaviť, spraviť...). Dáva ľuďom v tíme voľnosť, aby nezabila ich kreativitu, ale vždy očakáva 100% výkon. Priatelia a záhrada sú pre ňu najväčší relax. Považuje za svoju profesionálnu zodpovednosť pomôcť Slovensku, aby naši občania dostali kvalitné vzdelanie a našli uplatnenie na trhu práce.

Kontakt:
ditetova@trexima.sk,
tel.: +421233322296,
mob.: 0905948662

PAVOL HUDEC – projektový vedúci ISTP

Pali je dušou ISTP. Po prvých dvoch rokoch štúdia na Ekonomickej univerzite v BA bol rozhodnutý, že sa chce venovať oblasti trhu práce a pomoci ľuďom pri hľadaní zamestnania a voľbe povolania, a tak si vybral špecializáciu sociálny rozvoj a práca. V TREXIME pôsobí už 12. rok, začínal na pozícii junior konzultanta, neskôr dostal príležitosť koordinovať tím ISTP, začo je veľmi vďačný, lebo môže vykonávať prácu, ktorá ho baví a napĺňa. Pali sa najradšej venuje komunikácii s našimi používateľmi, písaniu špecifikácií nových funkcií ISTP a ich testovaniu. Najlepší pocit má z toho, keď sa nová funkcionalita ISTP osvedčí u ľudí. Vďaka svojmu perfekcionizmu pri vývoji nových funkcií je veľmi „obľúbený“ u našich programátorov :) Má športového ducha, miluje futbal a filmy a je veľkým fanúšikom STAR WARS. Najlepšie sa cíti s blízkymi a so psíkmi v peknej prírode u nás na Slovensku. Pali je stelesnením pracovitosti, spoľahlivosti a láskavosti, je tu vždy nielen pre našich používateľov, ale aj pre svojich kolegov. Nech ho v tom i naďalej sila sprevádza :)

Kontakt: hudec@trexima.sk, tel.: +421233322209, mob.: 0948123390IVANA KOUTNÁ – konzultantka tímu ISTP

Ivka je hrdou členkou tímu ISTP. Vyštudovala andragogiku, preto svojou špecializáciou vhodne dopĺňa zameranie nášho tímu. Vždy chcela pracovať s ľuďmi, čo jej ISTP plne umožňuje. Najviac ju napĺňa poradenský rozmer jej práce, je šťastná, ak môže byť niekomu nápomocná. Ivka je empatická, svedomitá a vždy sa snaží robiť pridelené úlohy poriadne. Kolegov často ponúkne nejakou netradičnou maškrtkou, čím sa stará o pestrosť ich stravy. Ako sama hovorí, je vďačná za to, že sa u nás každý deň naučí niečo nové. My sa zas od nej sem-tam naučíme nejaké nové slovíčko, v dôsledku jej kulantného a exaktného spôsobu vyjadrovania. Veľkou inšpiráciou, vzorom a podporou sú pre ňu (citujeme) jej kolegovia, na ktorých nedá dopustiť a ktorí sú dôvodom, prečo sa každý deň do roboty teší :)

Kontakt:
koutna@trexima.sk,
tel.: +421233322217,
mob.: 0948414465

MARTINA HMÍROVÁ – konzultantka tímu ISTP

Vďaka Maťkinmu príchodu došlo k zníženiu vekového priemeru nášho tímu :) V poslednom ročníku štúdia verejnej ekonomiky a služieb na UMB sa rozhodla viac zamerať na sociálnu politiku, a tak druhý stupeň absolvovala na Ekonomickej univerzite v študijnom programe sociálny rozvoj a sociálna politika, kde sa viac oboznámila s problematikou trhu práce, čo dnes aktívne využíva vo svojej práci. Maťka je chodiacim diárom – okrem vlastných povinností myslí aj na úlohy svojich kolegov, ktoré im vždy včas pripomenie. Najdôležitejšie je pre ňu príjemné pracovné prostredie a uvoľnená atmosféra plná pozitívnej energie, ktorá jej dodáva silu pri plnení zložitejších požiadaviek používateľov portálu. V tých najnáročnejších chvíľach jej najviac pomáha bublinková fólia :)

Kontakt:
hmirova@trexima.sk
,
tel.: +421233322280
mob.: 0948400804
ALŽBETA ŽIDEKOVÁ – konzultantka tímu ISTP

Betka je najnovším prírastkom tímu ISTP. Študovala manažment podniku na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Či už vo svojej bakalárskej alebo diplomovej práci sa venovala problémom zamestnancov či zamestnávateľov, preto je rada, že dostala šancu pracovať práve pre pracovný portál. Zo všetkého najradšej odpovedá na otázky našich používateľov, ktorí ju vedia vždy niečím špecifickým prekvapiť. Vždy sa poteší novému like-u na Facebooku, lebo vie, že to znamená, že sa niekto ďalší o nás dozvedel a „Páčime sa mu“ :) V pracovnom prostredí nedá dopustiť na uvoľnenú ba až rodinnú atmosféru. Keď ale potrebuje prísť na iné myšlienky, tak zájde do prírody alebo ide s kolegynkou Maťkou do fitka :) Najväčší relax je ale pre ňu tanec, ktorému sa venuje aj vo voľnom čase.

Kontakt:
zidekova@trexima.sk
,
tel.: +421233322232


FOTOGALÉRIA

pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie