Spoznajte tím ISTP


Za oponou každého internetového portálu sú vždy ľudia. Maťul dnes schvaľuje voľné pracovné miesta od zamestnávateľov, Ivanka telefonuje s používateľmi, Maťka zase vybavuje e-maily a chatuje s uchádzačmi o prácu, Peťo nahadzuje nové články a videá, Pali vymýšľa nové funkcie, testuje, Martin a Palino kódujú v jazyku PHP, Braňo sa stará o databázy, Peťo rieši IT záležitosti a Lucia na to všetko dohliada. Spoznajte náš tím ISTP, ktorý je tu pre Vás :)

LUCIA DÍTĚTOVÁ – manažérka úseku trhu práce a ľudských zdrojov

Lucia vyštudovala Pedagogickú fakultu na Univerzite Komenského v Bratislave. Svoju prax začala na Inštitúte vzdelávania a psychológie, kde rozbiehala prvé európske projekty na Slovensku. Posledných 11 rokov manažuje projekty v spoločnosti TREXIMA Bratislava. Je pre ňu dôležité robiť iba také projekty, ktoré majú zmysel a prinesú niekomu pridanú hodnotu. ISTP považuje za jeden z nich :) Keďže má okolo skvelý tím, dokáže čokoľvek (stihnúť, zariadiť, vybaviť, spraviť...). Dáva ľuďom v tíme voľnosť, aby nezabila ich kreativitu, ale vždy očakáva 100% výkon. Priatelia a záhrada sú pre ňu najväčší relax. Považuje za svoju profesionálnu zodpovednosť pomôcť Slovensku, aby naši občania dostali kvalitné vzdelanie a našli uplatnenie na trhu práce.

Kontakt:
ditetova@trexima.sk,
tel.: +421233322296,
mob.: 0905948662

PAVOL HUDEC – projektový vedúci ISTP

Pali je dušou ISTP. Po prvých dvoch rokoch štúdia na Ekonomickej univerzite v BA bol rozhodnutý, že sa chce venovať oblasti trhu práce a pomoci ľuďom pri hľadaní zamestnania a voľbe povolania, a tak si vybral špecializáciu sociálny rozvoj a práca. V TREXIME pôsobí už 11. rok, začínal na pozícii junior konzultanta, neskôr dostal príležitosť koordinovať tím ISTP, začo je veľmi vďačný, lebo môže vykonávať prácu, ktorá ho baví a napĺňa. Pali sa najradšej venuje komunikácii s našimi používateľmi, písaniu špecifikácií nových funkcií ISTP a ich testovaniu. Najlepší pocit má z toho, keď sa nová funkcionalita ISTP osvedčí u ľudí. Vďaka svojmu perfekcionizmu pri vývoji nových funkcií je veľmi „obľúbený“ u našich programátorov :) Má športového ducha, miluje futbal a filmy a je veľkým fanúšikom STAR WARS. Najlepšie sa cíti v peknej prírode u nás na Slovensku. Pali je stelesnením pracovitosti, spoľahlivosti a láskavosti, je tu vždy nielen pre našich používateľov, ale aj pre svojich kolegov. Nech ho v tom i naďalej sila sprevádza :)

Kontakt: hudec@trexima.sk, tel.: +421233322209, mob.: 0948123390IVANA KOUTNÁ – konzultantka tímu ISTP

Ivka je hrdou členkou tímu ISTP. Vyštudovala andragogiku, preto svojou špecializáciou vhodne dopĺňa zameranie nášho tímu. Vždy chcela pracovať s ľuďmi, čo jej ISTP plne umožňuje. Najviac ju napĺňa poradenský rozmer jej práce, je šťastná, ak môže byť niekomu nápomocná. Ivka je empatická, svedomitá a vždy sa snaží robiť pridelené úlohy poriadne. Kolegov často ponúkne nejakou netradičnou maškrtkou, čím sa stará o pestrosť ich stravy. Ako sama hovorí, je vďačná za to, že sa u nás každý deň naučí niečo nové. My sa zas od nej sem-tam naučíme nejaké nové slovíčko, v dôsledku jej kulantného a exaktného spôsobu vyjadrovania. Veľkou inšpiráciou, vzorom a podporou sú pre ňu (citujeme) jej kolegovia, na ktorých nedá dopustiť a ktorí sú dôvodom, prečo sa každý deň do roboty teší :)

Kontakt:
koutna@trexima.sk,
tel.: +421233322217,
mob.: 0948414465

MARTINA HMÍROVÁ – konzultantka tímu ISTP

Vďaka Maťkinmu príchodu došlo k zníženiu vekového priemeru nášho tímu :) V poslednom ročníku štúdia verejnej ekonomiky a služieb na UMB sa rozhodla viac zamerať na sociálnu politiku, a tak druhý stupeň absolvovala na Ekonomickej univerzite v študijnom programe sociálny rozvoj a sociálna politika, kde sa viac oboznámila s problematikou trhu práce, čo dnes aktívne využíva vo svojej práci. Maťka je chodiacim diárom – okrem vlastných povinností myslí aj na úlohy svojich kolegov, ktoré im vždy včas pripomenie. Najdôležitejšie je pre ňu príjemné pracovné prostredie a uvoľnená atmosféra plná pozitívnej energie, ktorá jej dodáva silu pri plnení zložitejších požiadaviek používateľov portálu. V tých najnáročnejších chvíľach jej najviac pomáha bublinková fólia :)

Kontakt:
hmirova@trexima.sk
,
tel.: +421233322280
mob.: 0948400804
FOTOGALÉRIA

pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie