Poslať životopis spoločnosti

Prosím, vyplňte a vložte jednotlivé položky. Povinné polia sú označené hviezdičkou. Na e-mail zamestnávateľa inzerujúceho túto pracovnú ponuku bude následne zaslaný váš životopis s prílohami a sprievodným textom po potvrdení tlačidlom „Odoslať“.

Poslať priateľovi
Špecialista v oblasti vysokoškolského vzdelávania - 2351005;Operátor vysokozdvižného vozíka - 8344000

Lektor/ka vysokozdvižných vozíkov

Agentúra VaV Slovakia, s.r.o.

Počet voľných pracovných miest:
1

Miesto výkonu práce:

  • Slovensko

Kontaktná osoba:

Ponúkaná hrubá mzda:

dohodou

Dátum nástupu:

ihneď

Dátum pridania ponuky:

13. 3. 2018

Dátum poslednej aktualizácie:

13. 3. 2018

Pracovný a mimopracovný pomer:

práca na živnosť

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania
Výchova, vzdelávanie a šport

Údaje o pracovnom mieste
Náplň (druh) práce

Vzdelávacia spoločnosť VaV Akademy ponúka pozície pre lektorov v rámci kurzu - Výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu motorových vozíkov. ,,Lektor VZV,, v mestách Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Žilina, Poprad (môžu sa však prihlásiť záujemci z celého Slovenska)
V rámci kurzu lektor vyučuje teoretickú a praktickú časť.

Frekvencia a rozsah výučby závisia od triedy a druhu motorového vozíka - vybrať si môžete zo skupiny vozíkov A, B, C, D, E, W1, W2, G, Z.

PODMIENKY PRE LEKTORA/ŠKOLITEĽA:
a)odborná spôsobilosť príslušným osvedčením alebo preukazom, alebo iným dokladom - inštruktor motorových vozíkov podľa triedy, druhu a spôsobu riadenia motorového vozíka.
b)odborná prax najmenej 3 roky v predchádzajúcich 7 rokoch vydaná zamestnávateľom alebo odberateľom jeho služieb pri dodávateľskom spôsobe výkonu jeho služieb,
c)lektorská spôsobilosť osvedčením o absolvovaní akreditovaného lektorského kurzu vydaným vzdelávacou inštitúciou ďalšieho vzdelávania podľa osobitného predpisu) alebo iným dokladom o absolvovaní pedagogického štúdia

Práca na dohodu alebo živnosť.

Ponúkané výhody

-korektný a priateľský prístup zo strany spoločnosti,
- priestor pre sebarealizáciu v personálnej agentúre, ktorá je na trhu 13 rokov,
- motivujúce finančné ohodnotenie oceňujúce aktivitu a záujem o prácu,
- flexibilný pracovný čas,
- voľnosť vo výbere metód výučby,

Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- technické myslenie
- výborná znalosť slovenského jazyka (gramatika, štylistika)
- aktívny šofér - výhodou
- všeobecný prehľad
- komunikačné a organizačné schopnosti
- zodpovedný prístup

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno:

Agentúra VaV Slovakia, s.r.o.

Právna forma:

Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:

36514985

Internetová adresa:

www.vavslovakia.sk

Telefón:

+421 908 192 500

Charakteristika:

Personálna a vzdelávacia agentúra. Ponúkame širokú škálu kurzov, ktoré prispôsobujeme potrebám trhu práce. Naše kurzy ponúkame za najlepšie ceny a maximálne ich prispôsobujeme požiadavkám účastníkov. Počas deviatich rokov nášho fungovania sme služby ponúkli vyše 18 000 klientom. Sme najväčším súkromným organizátorom opatrovateľských kurzov v 79-ich mestách na Slovensku. Opatrovateľské kurzy na Slovensku organizujeme ako prví modernou diaľkovou formou. Na základe našich bohatých skúseností so školením opatrovateliek zostavujeme tie najlepšie učebné materiály (Kniha, CD a cvičebnica nemčiny pre opatrovateľky, materiály pre e-learning opatrovateľských kurzov. Zabezpečujeme kompletný servis pre opatrovateľky (sprostredkovanie práce, vybavovanie živnosti a rodinných prídavkov, preklady dokumentov, doprava, poradenstvo). Neberieme žiadne registračné poplatky ani poplatky za sprostredkovanie pracovného miesta. www.vavslovakia.sk. OPATROVATEĽSKÝ KURZ: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/opatrovatelske-kurzy, KURZ NEMČINY PRE OPATROVATEĽKY: http://www.vavslovakia.sk/kurz-nemciny-pre-opatrovatelky, JAZYKOVÉ KURZY: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/jazykove-kurzy, SOCIÁLNE KURZY: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/socialne-kurzy, KURZY KRÁSY: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/kurzy-krasy, KURZY BOZP A PO: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/bezpecnostne-kurzy, ÚČTOVNÍCKE KURZY: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/uctovnicke-kurzy, LEKTORSKÉ MINIMUM: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/lektorske-minimum, AUTOŠKOLA: http://www.autoskolavav.sk/, KNIHA NEMČINY PRE OPATROVATEĽKY: http://www.vavslovakia.sk/kniha-cd-nemciny-pre-opatrovatelky/nemcina-pre-opatrovatelky-kniha, CD NEMČINA PRE OPATROVATEĽKY: http://www.vavslovakia.sk/kniha-cd-nemciny-pre-opatrovatelky/nemcina-pre-opatrovatelky-cd

Adresa:
  • Hlavná 50
  • 08001 Prešov
  • Slovensko
Zdroj: istp.sk (Id: 1445184)
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie