Poslať priateľovi
Zatvoriť
Filtrovať kurzy podľa
Default ISCO image

RE-PAS/KOMPAS+ Riešenie konfliktov v pracovnom tíme

Inštitút pre sociálny rozvoj a ďalšie vzdelávanie

Miesto realizácie kurzu:

  • Inštitút pre sociálny rozvoj a ďalšie vzdelávanie, Mládežnícka 20, Dolný Kubín Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce, sv. Alžbety, Tatranská 5, Banská Bystrica

Kurz sa poskytuje:

  • Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bratislava, Brezno, Detva, Dolný Kubín, Krupina, Lučenec, Martin, Námestovo, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Ružomberok, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina

Cena kurzu (cena s DPH):

  • 450.00 EUR

Akreditácia:

  • Nie
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu

Školenie je zamerané na rozšírenie osobnostných kompetencií potrebných v pracovnom prostredí. Cieľom školenia je pomôcť účastníkovi zlepšiť svoje komunikačné a sociálne zručnosti a tiež naučiť sa postupy a metódy zvyšovania svoje pracovnej produktivity. Obsahová náplň školenia je zameraná na princípy úspešnej komunikácie, a riešenie medziľudských konfliktov a pracovných konfliktov. Tiež školenie zamerané na stratégiu riešenia konfliktov a na ich predchádzanie.

Organizačné údaje o kurze

kolenie je vhodné pre širokú škálu záujemcov, ktorí majú záujem získať výhodu na trhu práce prostredníctvom rozvoja svojich osobnostných kompetencii. Od účastníkov sa očakáva aspoň stredoškolské vzdelanie. Vhodné sú akékoľvek predošlé skúsenosti s pracovným prostredím (pracovný úväzok, brigáda atď.). Školenie má rozsah 60 hodín, je organizované intenzívnou prezenčnou formou v podobe 8 celodňových stretnutí vedených kvalifikovaným lektorom. Teoretický výklad je vhodne dopĺňaný analýzou modelových situácií a interaktívnymi diskusiami. Po úspešnom zvládnutí celého školenia získavajú účastníci osvedčenie o absolvovaní vzdelávacej aktivity.

Termín konania

07. 01. 2019

Rozsah kurzu

60 h.

Kontaktné údaje
Meno

doc. PhDr. Daniela Bachyncová Giertliová, PhD.

Tel. č.

+421915893292

E-mail

giertliovadaniela@gmail.com

Názov vzdelávacej inštitúcie

Inštitút pre sociálny rozvoj a ďalšie vzdelávanie

Adresa

Vyšnokubínska 269/149, 02601 Dolný Kubín

Informácie o spoločnosti

Sme občianske združenie v spolupráci s Vysokou školou zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety pracujeme na sociálnom rozvoji komunity, skupiny a jednotlivca. Orientujeme sa na komunikáciu, sebarozvoj a riešenie konfliktov.

Vzdelávacie aktivity

vzdelávacie aktivity zamerané na rozvoj osobnosti, motiváciu, sebarozvoj a komunikačné zručnosti


pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie