Poslať priateľovi
Zatvoriť
Filtrovať kurzy podľa
Default ISCO image

Kozmetik / Kozmetička ( akreditovaný kurz MŠ )

Vánok Academy

Miesto realizácie kurzu:

  • Skladná 28 , Košice , 040 01

Kurz sa poskytuje:

  • Košice

Cena kurzu (cena s DPH):

  • 1250.00 EUR

Poznámka k cene:

  • Možnosť realizácie - REPAS cez úrad práce , možnosť platby na splátky

Akreditácia:

  • Akreditovaný kurz kozmetiky - POA:3648/2019/116/1
    dátum vydania: 05.12.2019
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu

Absolvent vzdelávacieho programu pozná anatómiu a fyziológiu kože, pravidlá kozmetickej starostlivosti, príčiny a prejavy kožných chorôb vyvolané baktériami, hubami, vonkajšími škodlivinami, parazitmi, vírusmi, choroby z precitlivenosti, choroby prenášané pohlavným stykom, malígne a benígne ochorenia, biochemické procesy v jednotlivých vrstvách pokožky, zloženie kože - pokožka, zamša, podkožné väzivo, diagnostiku pleti - farba pleti, premastenie, prekrvenie, tónus a turgor, typológia pleti, reaktivita a fotoreaktivita kože, odchýlky a vady pleti, ochlpenie pleti, genotyp, príčiny a prejavy kožných chorôb, problémy v procese rohovatenia pokožky, tvorba pigmentu, povolené a zakázané úkony v kozmetike, technologické postupy kozmetických úkonov ako aj indikácie a kontraindikácie v pracovných úkonoch, pozná zloženie kozmetických prípravkov na čistenie pleti, základy kozmetickej chémie, pozná účinky kozmetických prístrojov používaných v kozmetike. Ovláda zásady bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a hygienické predpisy v oblasti kozmetiky, druhy dezinfekcie, dezinsekcie, sterilizácie ako aj prevádzkový poriadok. Je zručný v oblasti používania niektorých kozmetických prístrojov a kozmetických nástrojov a pozná vybavenie kozmetickej prevádzky, vie vykonať kozmetickú diagnostiku pleti, zvoliť vhodné pracovné postupy, pripraviť pracovné prostredie, zvoliť a použiť vhodné kozmetické prípravky podľa typu pleti. Je zručný v oblasti povrchového a hĺbkového čistenia pleti, spôsobov zmäkčovania pleti a vie zvoliť vhodný spôsob zmäkčovania pleti podľa typu pleti (parafín, zábaly, obklady, kozmetické zmäkčovadlá, parný kúpeľ). Je zručný v oblasti exfoliácie - mechanický peeling, enzymatický peeling, aplikácie masiek (krémové, enzymatické, gélové, alginátové, astrigentné, čistiace atď.), masáže tváre, krku dekoltu a mikromasáže očného okolia. Je zručný v oblasti úpravy a farbenia obočia, farbenia mihalníc, starostlivosti o ruky a masáže rúk, odstraňovania nežiaduceho ochlpenia studeným a teplým voskom (ruky, nohy, horná pera, podpazušie, bikiny). Je zručný a ovláda techniky líčenia - denné, večerné, techniky korekcie tváre očí, úst a nosa a techniky nanášania make-up.

Organizačné údaje o kurze

Kurz sa bude vyučovať prezenčnou aj dištančnou formou.
Dištančnou formou - online teoretická časť
Prezenčnou formou - na prevádzke Skladná 28 za účasti odborných lektorov.

Termín konania

01. 10. 2021

Poznámka k termínu realizácie

termín realizácie sa môže meniť vzhľadom k obsadenosti kurzu

Rozsah kurzu

450 h.

Doplňujúce informácie

V prípade že záujemca zruší účasť na kurze do 48 hod od začatia ,bude mu vrátená plná suma kurzu. Alebo sa bude môcť prihlásiť na iný termín konania kurzu.

Kontaktné údaje
Meno

Ing. Monika Pitoňáková

Tel. č.

+421903898202

E-mail

vanokcosmetics@gmail.com

Názov vzdelávacej inštitúcie

Vánok Academy

Adresa

Skladná 28, 04001 Košice

Web

http://www.vanok.sk/akademia/

Informácie o spoločnosti

Kozmeticko - dermatologické centrum, Vzdelávacia inštitúcia
Na Slovenskom trhu pôsobíme už 25 rokov a ponúkame služby v oblasti kozmetiky manikúry, pedikúry, telových ošetrení, masáže a wellness. Máme vlastné pracovné postupy. V priebehu rokov sa rozrastal náš pracovný tím a aj naša klientela.
Po mnohoročných skúsenostiach vzdelávaním vlastných zamestnancov sme sa rozhodli spustiť akreditovaný vzdelávací program - Vánok Academy kde ponúkame širokú škálu profesionálnych školení v oblastiach - kozmetika, vizáž, manikúra, pedikúra, modeláž gélom, masér

Vzdelávacie aktivity

Profesionálne školenia kt. sa vykonávajú konkrétne v zariadení starostlivosti o ľudské telo. Nadobudnete nielen teoretické znalosti ale hlavne praktické zručnosti v salóne so širokou škálou ponúkaných služieb,ošetrení a prístrojov. Uvidíte priebeh fungovania kozmetického salónu v reálnom čase.


pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie