Poslať priateľovi
Zatvoriť
Filtrovať kurzy podľa
Default ISCO image

Kozmetik - Kozmetička

RX Energy s.r.o.

Miesto realizácie kurzu:

  • Námestie Kossutha 1., 945 01 Komárno

Kurz sa poskytuje:

  • Komárno

Cena kurzu (cena s DPH):

  • 790.00 EUR

Akreditácia:

  • 3649/2019117/1
    dátum vydania: 05.12.2019
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu

Cieľom nášho akreditovaného školenia je odborne, metodicky a prakticky pripraviť uchádzačov na zvládnutie základných zručností pre výkon kozmetických úkonov, nadobudnúť základné poznatky z teórie kozmetiky, dermatológie, hygieny, chémie kozmetických prípravkov. Naši absolventi získajú odborné vedomosti z oblasti zdravovedy, dermatológie, základné pravidlá kozmetickej starostlivosti, hygieny a epidemiológie, ochrany a bezpečnosti zdravia pri práci, psychológie a etiky kozmetičky, depilácie a epilácie, starostlivosti o ruky a líčenia, nadobudnú zručnosti v oblasti diagnostikovania kvality pokožky, určenia typu pleti, voľby pracovných postupov v súlade so stavom pokožky a typu pleti, použitia vhodných ošetrovacích prípravkov, masáže tváre, krku a dekoltu, technológie hĺbkového čistenia pokožky, úpravy a zafarbenia obočia a mihalníc, líčenia na základe všetkých technologických postupov, vizážistickýchtechník, starostlivosti o ruky.

Organizačné údaje o kurze

Výučba sa realizuje blokovo /cca. 3 dni v týždni/.

Termín konania

07. 09. 2020

Rozsah kurzu

450 h.

Kontaktné údaje
Meno

Tímea Palkovičová

Tel. č.

00421905894628

E-mail

salesrxenergy@gmail.com

Názov vzdelávacej inštitúcie

RX Energy s.r.o.

Adresa

Petőfiho 154, 946 39 Patince

Web

www.goldlashes.sk

Informácie o spoločnosti

Firma RX Energy s.r.o. so sídlom Petőfiho 154 , 946 39 Patince , pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2002. Z malej rodinnej firmy sa pomerne rýchlo vybudovalo impérium so zastúpením v Maďarsku, v Českej republike a taktiež v Rakúsku. Sme distribútorom kvalitných a cenovo dostupných profesionálnych kozmetických produktov. Od roku 2009 sa zaoberáme aj so širokým spektrom školení, ktoré poskytujú našim uchádzačom bohaté teoretické a praktické vedomosti.
V roku 2019 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky vydalo pod číslom 3649/2019/117/1 potvrdenie o akreditácii vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania.

Vzdelávacie aktivity

Cieľom nášho akreditovaného školenia je odborne, metodicky a prakticky pripraviť uchádzačov na zvládnutie základných zručností pre výkon kozmetických úkonov, nadobudnúť základné poznatky z teórie kozmetiky, dermatológie, hygieny, chémie kozmetických prípravkov. Naši absolventi získajú odborné vedomosti z oblasti zdravovedy, dermatológie, základné pravidlá kozmetickej starostlivosti, hygieny a epidemiológie, ochrany a bezpečnosti zdravia pri práci, psychológie a etiky kozmetičky, depilácie a epilácie, starostlivosti o ruky a líčenia, nadobudnú zručnosti v oblasti diagnostikovania kvality pokožky, určenia typu pleti, voľby pracovných postupov v súlade so stavom pokožky a typu pleti, použitia vhodných ošetrovacích prípravkov, masáže tváre, krku a dekoltu, technológie hĺbkového čistenia pokožky, úpravy a zafarbenia obočia a mihalníc, líčenia na základe všetkých technologických postupov, vizážistických techník, starostlivosti o ruky.
Výučba sa realizuje : Námestie Kossutha 1 , 945 01 Komárno


pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie