Poslať priateľovi
Zatvoriť
Filtrovať kurzy podľa
Default ISCO image

Tréning prezentačných zručností

Macrosoft s.r.o.

Miesto realizácie kurzu:

  • Macrosoft, Štefánikova 47 , 811 04 Bratislava

Kurz sa poskytuje:

  • Bratislavský kraj, Trnavský kraj

Cena kurzu (cena s DPH):

  • 316.80 EUR

Poznámka k cene:

  • množstevné zľavy už od 2 kurzov alebo účastníkov na 1 termín

Akreditácia:

  • Nie
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu

Prvoradým cieľom školenia Tréning prezentačných zručností je poskytnúť Vám podrobný prehľad o procese prípravy a nácvik prednesu prezentácie s dôrazom na jeho najdôležitejšie princípy. Výsledkom tréningu je predovšetkým Vaša schopnosť prípraviť a realizovať úspešné prejavy pred publikom alebo obchodným partnerom. Dôležitým prínosom aktivity je aj Vaša lepšia vyrovnanosť so stresom a trémou počas vystúpení pred publikom. Tréning obsahuje 60% praktických aktivít. V druhom dni tréningu sa zameriavame prevažne na prezentovanie účastníkov so spätnou väzbou od lektora.

Organizačné údaje o kurze

Typ: víkendový, Počet dní: 2

Termín konania

28. 09. 2019

Poznámka k termínu realizácie

ďalšie termíny uzavretých kurzov dohodou
ďalšie vypísané termíny:
1.10.2019 (zvýhodnená cena: 285.12EUR)
2.11.2019
4.11.2019
12.11.2019
7.1.2020
18.2.2020
31.3.2020

Rozsah kurzu

16 h.

Doplňujúce informácie

Výstupné vedomosti: Po absolvovaní školenia Tréning prezentačných zručností získate zručnosti nevyhnutné pre prípravu a vedenie kvalitnej a úspešnej prezentácie. Spoznáte nástroje, ktoré Vám uľahčia vystupovanie pred publikom a naučíte sa používať komunikačné techniky, ktoré z Vás urobia zaujímavých a pútavých prezentátorov, ktorí často dosahujú svoj cieľ.

Nie každý človek je na prezentovanie ako stvorený. Niekomu to ide ľahšie, inému ťažšie, avšak často naše pracovné pozície a profesie vyžadujú, aby sme sa túto zručnosť naučili. Dokonca už žiaci a študenti v školách sú vedení k tomu, aby vedeli nielen pripraviť prezentáciu, ale aj ju odprezentovať pred publikom. Veľa ľudí má problémy postaviť sa pred publikum, nezávisí pritom, či je malé alebo veľké. Pritom nemusí ísť rovno o konferenciu, niekedy sa jedná len o poradu, na ktorej sa od manažéra či člena tímu očakáva, že zmoderuje brainstorming. Tréma urobí svoje, ak sa k tomu pridruží stres z neočakávaných situácií či nepríjemných otázok, veľmi ľahko sa zablokujeme a nedokážeme naplno prejaviť svoj potenciál.
Mnohé veci sa však dajú naučiť, prezentačné zručnosti sa dajú trénovať a zlepšovať každou jednou prezentáciou. Potrebujete k tomu poznať určité pravidlá, zásady a šikovné tipy, po osvojení ktorých Vaše sebavedomie vzrastie. Samotný proces prípravy prezentácie je nesmierne dôležitý a vytvára základ pre úspešné výsledky.
Okrem pravidiel a zásad, ktoré si na kurze osvojíte je dôležitý aj tréning. Spätná väzba od lektora kurzu Vás dokáže posunúť ďalej a pomôcť pri rozvoji Vašich zručností komunikovať s publikom sebavedome a charizmaticky. Správna identifikácia publika Vám pomôže nadviazať kontakt a naučiť sa flexibilne reagovať na požiadavky publika. Naučíte sa, ako urobiť na svoje publikum dobrý prvý dojem, ale aj ako v ňom zachovať celkovo príjemný a pozitívny dojem z celej prezentácie, tak vzhľadom na verbálny, ako aj neverbálny prejav.
Mnohí ľudia, ktorých čaká vystúpenie pred publikom sa najviac obávajú krízových či nepríjemných situácií. Tie môžu nastať rôzne – od nečakaných či nepríjemných otázok, cez unudené a nezaujaté publikum, až po náhle ticho otvorení diskusie či zadaní otázky do publika. Toto všetko sa však dá naučiť, natrénovať a zlepšovať. Či už prezentujete svoje myšlienky, služby, produkty, ciele, či vediete poradu alebo prednášate na seminároch, kurzoch, konferenciách, vždy je na čom popracovať a vždy sa nájde priestor pre zlepšenie.

Kontaktné údaje
Meno

Ing. Lucia Rišková

Tel. č.

00421255410308

E-mail

macrosoft@macrosoft.sk

Názov vzdelávacej inštitúcie

Macrosoft s.r.o.

Adresa

Štefánikova 47, 81104 Bratislava

Web

www.macrosoft.sk

Informácie o spoločnosti

Školiace stredisko Macrosoft - Škola PC organizuje počítačové kurzy a počítačové školenia už od roku 1996. Poskytujeme aj kvalitné rekvalifikačné kurzy, IT tréningy, skupinové vzdelávanie, odborné semináre a manažérske školenia.

Vzdelávacie aktivity

Realizujeme viac ako 100 druhov IT kurzov a školení špecializovaných na : Microsoft Office, databázy, prezentačné programy, počítačovú grafiku, digitálnu fotografiu, AutoCAD, MS Project, programovanie, Oracle, tvorbu web stránok, operačné systémy Windows, Linux ako aj servery a školenia CISCO.
Kurzy pre asistentky, Komunikačné zručnosti, Obchodné školenia, Prezentačné zručnosti, Manažérske kurzy...


pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie