Poslať priateľovi
Zatvoriť
Filtrovať kurzy podľa
Default ISCO image

Bezplatné školenie Práca s počítačom - Digitálne zručnosti: ECDL Base

ELCT, s.r.o.

Miesto realizácie kurzu:

  • Gemerská 3, 04011 Košice

Kurz sa poskytuje:

  • Košice

Poznámka k cene:

  • pre účastníkov evidovaných na úrade úráce je školenie bezplatné

Akreditácia:

  • Nie
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu

Školenie je zamerané na oblasť základnej digitálnej gramotnosti podľa medzinárodného štandardu ECDL Base. Jeho cieľom je nadobudnutie základných IT zručností na úrovni začínajúceho používateľa, ako aj prehĺbenie a rozšírenie poznatkov na úrovni bežného používateľa. Obsahová náplň je zameraná na prácu s počítačom, internetom, bežnými kancelárskymi aplikáciami (Microsoft Word na spracovanie textu a Microsoft Excel na prácu s tabuľkami). Školenie má rozsah 84 hodín a je organizované prezenčnou formou, zvyčajne ako 12 celodňových stretnutí, vedených kvalifikovaným lektorom v počítačovej učebni. Teoretický výklad je vhodne dopĺňaný praktickými cvičeniami. Skupina bude mať max 12 účastníkov. Po úspešnom zvládnutí celého školenia získavajú účastníci osvedčenie o absolvovaní vzdelávacej aktivity. Súčasťou školenia je aj certifikácia ECDL Base.

Obsah školenia:

1. Základy práce s počítačom Počítače a zariadenia Pracovná plocha, ikony, nastavenia Výstupy Správa súborov Siete Bezpečnosť a ochrana zdravia

2. Základy práce online Pojmy z oblasti prezerania webu Prezeranie webových stránok Informácie z webových stránok Základné pojmy z komunikácie Používanie elektronickej pošty (e-mailu)

3. Spracovanie textu (Microsoft Word) Používanie aplikácie Tvorba dokumentu Formátovanie Objekty Hromadná korešpondencia Príprava výstupov

4. Tabuľkový kalkulátor (Microsoft Excel) Používanie aplikácie Bunky Práca s pracovnými hárkami Vzorce a funkcie Formátovanie Grafy Príprava výstupov

Organizačné údaje o kurze

Školenie je zamerané na širokú škálu záujemcov, najmä pre uchádzačov o zamestnanie, ktorý sú evidovaní na úrade práce. Pri účastníkoch sa predpokladá aspoň stredoškolské vzdelanie.
Školenie má rozsah 84 hodín a je organizované prezenčnou formou, zvyčajne ako celodňové stretnutia vedené kvalifikovaným lektorom v počítačovej učebni. Teoretický výklad je vhodne dopĺňaný praktickými cvičeniami pri počítači.

Termín konania

08. 07. 2019

Poznámka k termínu realizácie

Predpokladané ukončenie kurzu je 27.07.2018.
Pre aktuálne informácie o termíne školenia nás kontaktujte.

Rozsah kurzu

84 h.

Kontaktné údaje
Meno

Ing. Peter Hrobák

Tel. č.

+421917249883

E-mail

info@elct.sk

Názov vzdelávacej inštitúcie

ELCT, s.r.o.

Adresa

Gemerská 3, 04011 Košice

Web

http://www.elct.sk

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť ELCT, s.r.o. je silným partnerom pre vzdelávanie a projekty. Našim cieľom je ponúknuť klientom profesionálne a komplexné vzdelávacie a poradenské služby: odborné školenia v oblasti informačných technológií, soft-skills a manažmentu, oficiálne akreditované vzdelávanie pre učiteľov a školy, renomované medzinárodné priemyselné certifikácie, prípravu, riadenie a implementáciu vzdelávacích projektov.

Ponúkané služby:
• Široké portfólio školení z oblasti informačných (digitálnych) technológií pre rôzne skupiny používateľov (začiatočníci, pokročilí používatelia a špecialisti hľadajúci prehĺbenie a rozšírenie svojich zručností), soft-skills, projektového manažmentu, procesného riadenia, jazykov a odborné školenia pre učiteľov, vrátane kontinuálneho vzdelávania učiteľov.
• Certifikácia zručností v oblasti informačných technológií, financií, zdravotníctva a osobnostných zručností prostredníctvom medzinárodne uznávaných certifikačných systémov svetových agentúr Pearson VUE, Android ATC, Certiport, ECDL a Eco-C®.

Ako autorizovaný vzdelávací partner ponúkame oficiálne školenia:
• Linux LPI
• Android ATC
• Cisco

Klient u nás nájde kvalitu, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilitu a inovatívnosť.

Absolvujte u nás rekvalifikačný kurz preplácaný Úradom práce z programov RE-PAS alebo KOMPAS+. Bezplatné kurzy, pre pracovné pozície žiadané firmami, v praxi otestované. Možnosť preplatenia cestovného.

Vzdelávacie aktivity

Ponuka kurzov
ZÁKLADNÉ KURZY:
• Práca s počítačom, Microsoft Word, Excel, PowerPoint
• Pokročilé využitie počítača
• Komunikačné a sociálne zručnosti
• Angličtina pre administratívu


ŠPECIALIZOVANÉ IT KURZY
vhodné pre tých záujemcov, ktorí majú základné počítačové zručnosti a základy anglického jazyka.
• Expert počítačových sietí
• Junior SAP administrátor
• Programátor – Developer Java
• Správca systémov Linux
• IT angličtina


pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie