Poslať priateľovi
Zatvoriť
Filtrovať kurzy podľa
Default ISCO image

Kozmetik - kozmetička

Vzdelávacia agentúra AMOS-K, spol. s r.o.

Miesto realizácie kurzu:

  • Vzdelávacia Agentúra AMOS-K, Budyšínska 20, 831 03 Bratislava

Kurz sa poskytuje:

  • Bratislava

Cena kurzu (cena s DPH):

  • 600.00 EUR

Poznámka k cene:

  • Možnosť platby na splátky. Zľava -10% z ceny rekvalifikačného kurzu pri zaplatení celej sumy naraz najneskôr v deň začatia kurzu, len pri skupinovej výučbe.

Akreditácia:

  • akreditácia vydaná Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR pod číslom 2477/2012/73/2
    dátum vydania: 16.07.2012
Informácie o kurze
Obsahová náplň kurzu

Absolvent vzdelávacieho programu v teoretickej oblasti má poznatky z bezpečnosti pri práci, prvej pomoci, z práva, hygieny a epidemiológie, dermatológie, o kozmetických chybách a chorobách kože, vie posúdiť aktuálny stav a kvalitu pokožky, ovláda príčiny, prejavy a možné povolené kozmetické úkony pri kožných zmenách, vyvolaných kožnými chorobami.
Pozná biochemické procesy v jednotlivých vrstvách pokožky a ich vplyv na farbu pokožky, vlasov a nechtov. Pozná zariadenia kozmetických salónov (nábytok), kozmetické pomôcky a chemické prípravky - ich skladbu a aplikáciu. Pozná využívanie modernej techniky v kozmetike a informácie o nových trendoch v oblasti vývoja kozmetiky.

Z praktickej časti má absolvent vzdelávacieho programu zručnosti v oblasti techniky kozmetických úkonov: masáži a ošetrení tváre, dekoltu a rúk,v technologickom postupe pri farbení rias a obočia, v úprave a formovaní obočia, naparovaní tváre, v povrchovom a hĺbkovom čistení pleti, depilácii so studeným a teplým voskom.
Má zručnosť pri nanášaní masky na tvár.
Vie poradiť zákazníkom v oblasti ošetrovania, predaja a používania kozmetických prípravkov.

Teoretická aj praktická výučba prebieha v našich vlastných priestoroch, v kozmetickom salóne praktickej výučby. Prax prebieha priamo na zákazníkoch nášho kozmetického salónu.

Organizačné údaje o kurze

Pri výučbe uprednostňujeme individuálny spôsob výučby.

KURZ JE VHODNÝ PRE ÚPLNÝCH ZAČIATOČNÍKOV, NIE JE POTREBNÉ PRED NÁSTUPOM NA VÝUČBU OVLÁDAŤ ŽIADNE ZÁKLADY Z UVEDENEJ PROFESIE.

PROGRAM VÝUČBY PRISPÔSOBUJEME POŽIADAVKÁM UCHÁDZAČOV, CIEĽ JE JEDEN, ZVLÁDNUŤ VŠETKO, ČO JE PRE DANÝ ODBOR POTREBNÉ.

UMOŽŇUJEME POHYBLIVÚ FORMU ŠTÚDIA - nie je podmienkou kurz ukončiť v termíne, na ktorý sa nastúpi, ale pri nepredvídaných prekážkach, vo výučbe sa môže pokračovať v ďalšom termíne, bez navýšenia poplatku. Možnosť striedania výučby v dopoludňajších aj popoludňajších hodinách

Termín konania

23. 09. 2020

Rozsah kurzu

450 h.

Doplňujúce informácie

Cieľová skupina: Osoby so záujmom pracovať v oblasti kozmetických služieb.
Profil: Absolvent vzdelávacieho programu v teoretickej oblasti má poznatky z bezpečnosti pri práci, prvej pomoci, z práva, hygieny a epidemiológie, dermatológie, o kozmetických chybách a chorobách kože, vie posúdiť aktuálny stav a kvalitu pokožky, ovláda príčiny, prejavy a možné povolené kozmetické úkony pri kožných zmenách, vyvolaných kožnými chorobami. Pozná biochemické procesy v jednotlivých vrstvách pokožky a ich vplyv na farbu pokožky, vlasov a nechtov. Pozná zariadenia kozmetických salónov (nábytok), kozmetické pomôcky a chemické prípravky - ich skladbu a aplikáciu. Pozná využívanie modernej techniky v kozmetike a informácie o nových trendoch v oblasti vývoja kozmetiky. Ovláda prevádzkový poriadok. Z praktickej časti má absolvent vzdelávacieho programu zručnosti v oblasti techniky kozmetických úkonov: masáži a ošetrení tváre, dekoltu a rúk,v technologickom postupe pri farbení rias a obočia, v úprave a formovaní obočia, naparovaní tváre, v povrchovom a hĺbkovom čistení pleti, mikromasáži očného okolia, depilácii so studeným a teplým voskom. Má zručnosť pri nanášaní masky na tvár, v dennom, večernom a svadobnom líčení, ovláda vízažistické triky, korekcie tváre, očí,úst a nosa. V záverečnej fáze, vie esteticky upraviť zákazníčku – pleť a vlasy. Vie poradiť zákazníkom v oblasti ošetrovania, predaja a používania kozmetických prípravkov.
Odborný garant: Ing. Božena Hornická
Lektori: Dana Hrbáčková , Henrieta Fridrichová , Ján Masarovič , Ing. Božena Hornická , Judr. Ľubomíra Krchníková , MUDr. Halka Ležovičová , MUDr. Zuzana Holčíková , RNDr. Mário Ležovič PhD., MPH

Kontaktné údaje
Meno

p. Gališová

Tel. č.

+421905123858;+421910220325;+421244442205

E-mail

amosk@amosk.sk

Názov vzdelávacej inštitúcie

Vzdelávacia agentúra AMOS-K, spol. s r.o.

Adresa

Budyšínska 20, 83103 Bratislava

Web

http://www.amosk.sk/


pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie