Aktuálne pracovné ponuky vhodné aj pre zdravotne postihnutých

Hľadám prácu
Ste zdravotne postihnutý a hľadáte prácu? ISTP.sk Vám prináša prehľad pracovných ponúk vhodných aj pre ZŤP v rôznych pracovných oblastiach po celom Slovensku.

Masér, masérka
Pracovná pozícia je určená len pre zdravotne postihnutých. Na prácu sa vyžaduje nižšie stredné odborné vzdelanie, prípadne stredné odborné vzdelanie a prax aspoň 6 mesiacov. Viac info tu.


Android Java developer
Vašou pracovnou náplňou bude vývoj mobilnej aplikácie Android podľa špecifikácie, návrh používateľského rozhrania. Spoločnosť ako výhody ponúka prácu z domu, voľný pracovný čas, vaše finančné ohodnotenie bude rásť s kvalitou odvedenej práce. Na prácu vyhovuje kandidát so znalosťou programovania v jazyku Java pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android, praxou aspoň 3 mesiace a ktorý ovláda anglický a maďarský jazyk na pokročilej úrovni (B1 a B2). Viac info tu.


Pomocná sila v kuchyni
Ide o pomocné práce v kuchyni pri vydávaní jedál, umývanie riadu a upratovanie pracovného priestoru. Na prácu sa nevyžaduje ani predchádzajúca prax ani vzdelanie. Viac info tu.


Viazaný finančný agent
Práca viazaného finančného agenta spočíva v aktívnom vzdelávaní, práci s klientmi, poradenskej činnosti v oblasti finančníctva, bankovníctva a poisťovníctva a v uzatváraní poistných zmlúv v oblasti životného poistenia. Spoločnosť ponúka bezplatné školenie po celú dobu trvania pracovného vzťahu, podporu v pracovných aktivitách, manažovanie a vedenie pracovníka, zabezpečenie pracovného miesta pre pracovníka. Vyžaduje kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa a schopnosť práce v tíme. Viac info tu.


Predavač v železiarstve
Ako predavač budete mať na starosti predaj tovaru zákazníkom, poradenstvo, správu tovarových zásob, administratívu predajne. Na prácu sa nevyžaduje predchádzajúca prax, no požaduje sa ovládanie Wordu, Excelu a internetu na pokročilej úrovni. Z osobnostných predpokladov komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov a manuálna zručnosť. Viac info tu.


Detská sestra
Ide o opateru detí v detských jasliach. Zamestnávateľ ponúka aj ubytovanie, prácu v kolektíve so zahraničnými lektormi a stravu zdarma. Na túto prácu sa požaduje veľmi dobrý vzťah k malým deťom. Spoločnosť uvíta aj záujemcov evidovaných na úrade práce, absolventov školy do 3 rokov a osoby staršie ako 50 rokov. Ovládanie angličtiny a maďarčiny je pre vás výhodou. Viac info tu.


Informátor / strážnik
Práca informátora na vrátnici. Podmienkou je ZŤP nad 70 %. Na prácu postačuje stredné odborné vzdelanie. Viac info tu.


Manažér obchodného tímu
Vašou náplňou práce bude vedenie a manažovanie obchodného tímu, organizácia práce, motivovanie, rokovania a komunikácia s klientmi spoločnosti, organizovanie výberových konaní, zaškoľovanie. Spoločnosť ako výhody ponúka bezplatné školenia, firemné akcie, motivačné hodnotenia, kariérny rast a pravidelné výplaty. Na prácu sa nevyžaduje predchádzajúca prax. Viac info tu.


Vodič osobného motorového vozidla
Ako vodič budete rozvážať pizzu. Vyžaduje sa vodičské oprávnenie skupiny B, prax aspoň 1 rok, slovenský a maďarský jazyk na pokročilej úrovni (B1 a B2). Viac info tu.


Dispečer parkovacích systémov s aktívnym HU alebo PL jazykom
Náplňou práce je komunikácia so zákazníkom, pravidelná kontrola stavu zariadení, analýza vzniknutých chýb a situácií pri prevádzke a administrácia parkovísk. Na prácu sa vyžaduje pokročilá znalosť maďarského alebo poľského jazyka. Spoločnosť vyžaduje okrem životopisu aj motivačný list zaslaný emailom. Viac info tu.
Pripravil: Viktor Mráz   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie