Chcete zarábať aspoň 1000 eur za mesiac? Toto sú aktuálne ponuky

Hľadám prácu
Ak hľadáte prácu, ktorá by Vás bavila, prípadne v odbore, ktorý ste vyštudovali, pozrite si prehľad rôznorodých pracovných ponúk so mzdou aspoň 1000 eur, ktorý pre vás pripravil portál ISTP.sk. 

Obchodný zástupca
Ponúkaná hrubá mzda: od 1000 do 1800 € za mesiac
Náplňou práce je komunikácia so zákazníkmi a obchodnými partnermi, práca s ľuďmi. Pozícia je vhodná aj pre absolventa. Vyžaduje sa vodičský preukaz skupiny B, anglický jazyk na pokročilej úrovni. Z počítačových znalostí ovládanie Wordu, Excelu, PowerPointu a internetu na pokročilej úrovni. Viac info tu.


Riaditeľ
Ponúkaná hrubá mzda: od 1000 do 1500 € za mesiac
Spoločnosť ponúka zaujímavé finančné ohodnotenie, mladý pracovný tím, cestovanie, zahraničné služobné cesty, atď. Od uchádzača vyžaduje úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba alebo úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov stavebníctvo, geodézia a kartografia, ovládanie nemeckého jazyka na vysokej úrovni (C1 a C2), vodičské oprávnenie skupiny B a ovládanie Wordu, Excelu a internetu na pokročilej úrovni. Viac info tu.


Realitný maklér
Ponúkaná hrubá mzda: od 800 do 1400 € za mesiac
Klientov nebudete vyhľadávať, pracujete aktívne už s konkrétnymi klientmi, zabezpečujete obhliadky s klientmi, realizujete obchodné prípady (zmluvné dokumenty pripravuje naša advokátska kancelária). Možnosť vybudovania vlastného obchodného tímu realitných maklérov, reprezentovanie filozofie spoločnosti. Viac info tu.


Obchodný zástupca - absolvent elektrotechnickej fakulty 2015
Ponúkaná hrubá mzda: od 800 do 1500 € za mesiac
Spoločnosť prijme do pracovného pomeru absolventa elektrotechnickej fakulty. Výkon práce v požadovanom regióne (podľa bydliska uchádzača). Tri dni v týždni stretnutia so zákazníkmi, 2 dni práca doma v externej kancelárii v bydlisku zamestnanca. Predaj špičkových produktov výrobcu svetovej úrovne. Poskytovanie technickej podpory zákazníkom. Starostlivosť o súčasných zákazníkov a získavanie nových zákazníkov v pridelenom regióne. Riešenie požiadaviek zákazníkov a spracovávanie špecifikácií produktov k nim. Plánovanie a realizácia služobných ciest k prideleným zákazníkom. Pravidelný reporting nadriadeným zamestnancom. Účasť na odborných seminároch, tréningoch a školeniach. Dosahovanie obchodných výsledkov podľa stanovených plánov. Sledovanie trhového prostredia, konkurencie, noviniek v danej oblasti. Viac info tu.


Gastroenterológ
Ponúkaná hrubá mzda: 1493 € za mesiac
Ako gastroenterológ budete samostatne pracovať na gastroenterologickej ambulancii. Nemocnica ponúka možnosť práce aj na kratší pracovný úväzok a ubytovanie vo vlastnom zariadení - slobodárni, resp. pomoc pri hľadaní bytu v meste. Viac info tu.


Lakovač/striekač
Ponúkaná hrubá mzda: od 800 do 1000 € za mesiac
Náplňou práce lakovača/striekača je striekanie drevených výrobkov. Firma poskytne ubytovanie v byte pri firme, záujemca môže byť v rámci celého Slovenska. Vyžaduje fyzickú zdatnosť a iniciatívnosť. Viac info tu.


Elektrotechnik strojov a zariadení
Ponúkaná hrubá mzda: od 1000 do 1100 € za mesiac
Budete vykonávať servis a opravy výstredníkových a hydraulických lisov, zabezpečovať výrobu elektrorozvádzačov, elektroinštalatérske práce, servis a opravy strojov, tvárniacich strojov a prídavných zariadení, zámočnícke práce, sťahovanie strojov a technológií, montážne práce, delenie, rezanie, brúsenie a vyvŕtavanie kovových, plastových a iných materiálov, práce vo výškach, obsluhu žeriavov a viazanie bremien. Viac info tu.


Vedúci výroby v hutnej výrobe
Ponúkaná hrubá mzda: od 800 do 1000 € za mesiac
Vedúci výroby v hutnej výrobe má na starosti priame riadenie kolektívu pracovníkov vo výrobe, sledovanie výkonov, dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny, riadenie prevádzky na úrovni stredného manažéra (personálne, ekonomicky, hospodárne), sledovanie kvality produktu, a pod. Na prácu sa požadujú aspoň 3 roky praxe a vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa. Viac info tu.


Kuchár/ka
Ponúkaná hrubá mzda: 1000 € za mesiac
Jedná sa o kuchára/ku v závodnom stravovaní, prípravu hotových jedál a ich následný výdaj. Požaduje sa prax aspoň 6 mesiacov, samostatnosť a vodičské oprávnenie skupiny A. Viac info tu.
Pripravil: Viktor Mráz    Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie