Zaujímavé pracovné ponuky v IT

Hľadám prácu
Hľadáte prácu v IT? ISTP pre Vás pripravilo výber z aktuálne inzerovaných voľných pracovných miest.

PHP programátor
Ako PHP programátor bude Vašou náplňou práce správa a vývoj www portálov (napr. ISTP.sk) s využitím technológií: XHMTL, CSS, PHP, MySQL, Twig, Smarty. Miesto je vhodné aj pre zdravotne postihnutého, aj pre absolventa. Viac info tu.

Dizajnér / grafik
Vašou prácou bude tvorba multimediálnych a grafických materiálov reprezentujúcich spoločnosť, služby a softvér (prezentácie, videá, brožúry...), tvorba prípadových štúdií a používateľských dokumentácií k vyvíjaným softvérom a poskytovaným službám, používateľská podpora zákazníkov prostredníctvom elektronickej pošty, telefónu alebo osobného kontaktu so zákazníkom, vypracovávanie „chybových reportov“ na základe spätnej väzby od zákazníkov, tvorba, resp. spracovávanie grafických návrhov do webových štandardov. Viac info tu.

C# desktop / ASP.NET programátor
Ide o prácu na rôznorodých, zaujímavých projektoch ako napr. balík produktov WinCITY, riešenia pre eGovernment alebo GPS Kataster navigátor a lokalizátor a iné, analyzovanie potrieb zákazníka, návrh a vývoj nových softvérových riešení, úpravu existujúcich projektov, analýzu a navrhovanie databázových modelov a spoluprácu s technickou podporou na zavedení produktov do života. Vyžaduje sa ovládanie programovacích jazykov C, C++ na elementárnej úrovni, .NET, C# a SQL na pokročilej úrovni. Viac info tu.

Oracle programátor
Ako programátor budete vyvíjať databázové aplikácie na báze Oracle. Na prácu sa vyžaduje vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, anglický jazyk na elementárnej úrovni (A1 a A2), ovládanie ORACLE SQL a SQL na pokročilej úrovni. Výhodou je prax v poisťovníctve. Viac info tu.

Dátový layoutista
Náplňou práce dátového layoutistu je práca v designovacom programe PrintNET T, práca s dátami v programe PrintApp, spracovávanie štandardných aj neštandardných dátových súborov, úprava podľa charakteru zákazky, spracovávanie a ukladanie zákaziek na spoločnom serveri, tvorba a dodržiavanie stromovej štruktúry adresárov zákaziek, dekryptovanie a dekomprimácia súborov, príprava dátových súborov a umiestnenie do definovaného priečinka, ktoré sú určené na obálkovanie. Vyžaduje sa ovládanie XML na elementárnej úrovni. Na pokročilej úrovni by ste mali ovládať Microsoft Excel, Access, Windows a C#. Viac info tu.

WebDeveloper – senior
Máte databázy, optimalizácie a PHP v malíčku? Radi vylepšujete a budujete nové veci? Spoločnosť hľadá kľúčového hráča, ktorý vnesie nový vietor do systému a zároveň bude stáť pri návrhu nových častí systému LURA Média. Zároveň však požaduje AJAX na elementárnej úrovni, Adobe Photoshop, Javascript, SEO a Javu na pokročilej úrovni a HTML, PHP, XML, MySQL na vysokej úrovni ovládania. Viac info tu.  

Programátor JAVA
Na prácu JAVA programátora sa vyžaduje na pokročilej úrovni ovládať programovací jazyk Java, anglický jazyk na vysokej úrovni (C1 a C2), prax aspoň 2 roky, vodičské oprávnenie skupiny B a ochota cestovať. Viac info tu.

Administrátor ETL procesov nad NFR (Národný farmaceutický register)
Administrátor ETL procesov má na starosti administráciu NFR GUI prostredia, administráciu ETL procesov v rámci NFR, prácu s XML štruktúrou, obsluhu aplikácie na spracovanie dát vrátane zodpovednosti za ich spracovanie, tvorbu reportov zo spracovania dát, komunikáciu s povinnými osobami o výnimkách pri spracovaní, tvorbu a udržiavanie prevádzkovej dokumentácie v aktuálnom stave a analytickú činnosť nad stavmi aplikácie. Viac info tu.

Hardvérový a softvérový inžinier
Náplňou práce je spolupodieľanie sa na výskume a vývoji HW komponentov, ich FW a obslužného SW pre inteligentné dopravné systémy, primárne na platforme POSIX C so zameraním na mikroprocesory ATMEL. Na prácu sa požadujú skúsenosti s návrhom a vývojom hardvérových prostriedkov, znalosť problematiky štruktúry 32 bit mikroprocesorov, ich funkčných blokov a rozhraní, architektúry mikropočítačových systémov, programovacieho jazyka POSIX C. Viac info tu.

Správca počítačovej siete / správca bezdrôtovej siete
Ide o správu podnikových sietí so zreteľom na firemnú identitu klienta, poradenstvo, údržbu a správu počítačových sietí a pracovných staníc, správu, konfiguráciu a starostlivosť o rádiové spoje a správu a údržbu bezdrôtových sietí. Viac info tu.
Pripravil: Viktor Mráz   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie