Chceš si privyrobiť počas leta? Toto sú aktuálne brigády

Hľadám prácu
Si študent a ešte stále nemáš brigádu na leto? Portál ISTP.sk ti prináša prehľad tých najaktuálnejších.

Brigádnik na rozvoz stravy a pomocné práce

Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Hlavnou náplňou práce bude rozvoz stravy k zákazníkom, firemné nákupy, údržba vozidla, evidencia ciest a pomocné práce podľa pokynov zamestnávateľa. Požiadavkou je vlastniť platný zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve a vodičský preukaz sk. B. Pre viac informácií klik sem


Výrobný pracovník

Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Ide o výrobu polovodičových spínačov (modulov), montáž a spájkovanie (kompletizácia a balenie spínačov v rôznych puzdrách a rôznych parametrov). V práci budeš vykonávať výrobné a kontrolné operácie podľa výrobných a pracovných postupov. Zamestnávateľ ponúka bezplatnú dopravu do zamestnania a vyžaduje ukončené stredné odborné vzdelanie. Pre viac informácií klik sem.


Brigáda (administratívne práce)

Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Tvojou úlohou budú pomocné administratívne práce, zhromažďovanie a kontrola dokumentov v termíne od 24.8. do 4.9.2015. Podmienkou je ukončené stredné odborné vzdelanie a mierne pokročilá znalosť v administratíve. Pre viac informácií klik sem.


Čašník/čašníčka na letnú terasu

Táto brigáda je vhodná pre študentov. Náplňou práce bude obsluha zákazníka, objednávanie a práca s pokladňou. Práca je vykonávaná hlavne vo večerných hodinách počas týždňa aj víkendov. Potrebný je zdravotný preukaz a skúsenosti na danej pozícii. Pre viac informácií klik sem.


Doručovateľ pre BA – okolie

Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Ide o distribúciu neadresnej a adresnej pošty v jednotlivých lokalitách okolia Bratislavy, a to: Zohor, Veľké Leváre, Lozorno, Malacky. Pracovné miesto je vhodné pre absolventa, mladistvého i zdravotne postihnutého. Pre viac informácií klik sem


Predajca hodiniek - VŠ študent

Ponúkaná hrubá mzda: od 150 do 200 € za mesiac
Tvojou úlohou bude predaj hodiniek, hodinársky rýchloservis a drobné opravy. Miestom výkonu práce je maloobchodná predajňa v nákupnom stredisku. Zamestnávateľ umožňuje aj prípravu do školy popri práci na predajni – nesmie byť však na úkor obsluhy voči zákazníkom. Pre viac informácií klik sem.


Pomocný pracovník vo výrobe

Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Hlavnou náplňou práce bude príprava materiálu do výroby a balenie hotových výrobkov. Na výkon tohto povolania sa vyžaduje ukončené nižšie stredné odborné vzdelanie, manuálna zručnosť a praktické myslenie. Pre viac informácií klik sem


Promotér

Ponúkaná hrubá mzda: od 400 do 800 € za mesiac
Úlohou brigádnika bude uvádzať nové výrobky na trh formou reklamných kampaní. Pracovná doba je pondelok až piatok, študenti minimálne dvakrát za týždeň. Potrebné je ukončené stredné odborné vzdelanie. Ďalšími požiadavkami sú pozitívny prístup k práci, zodpovednosť, flexibilita, dochvíľnosť a chuť pracovať. Pre viac informácií klik sem.


Brigádnik exekútorského úradu

Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Ide o administratívnu prácu vykonávanú v súlade s exekučným poriadkom, komunikáciu s účastníkmi konania, súdmi a inými fyzickými a právnickými osobami, spracovávanie mailovej komunikácie. Požadované je ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého alebo druhého stupňa v odbore právo. Pre viac informácií klik sem


Brigádnik v logistickom sklade

Tvojou úlohou bude manipulácia s balíkmi v logistickom sklade. Zamestnávateľ ponúka atraktívne mzdové podmienky. Práca je vykonávaná na zmeny. Potrebné je minimálne ukončené základné vzdelanie. Pre viac informácií klik sem.
Pripravila: Monika Jantová   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie