Eurasmus - robí študentský život v zahraničí ľahším

Školy a vzdelávanie
Spoločnosť Eurasmus bola založená v roku 2013 skupinou mladých podnikateľov, ktorí mali jediný spoločný cieľ a účel – zvýšiť mobilitu európskych študentov. Vďaka kombinácii ich inovatívnych a jedinečných nápadov sa stal projekt Eurasmus uskutočniteľným. Jeho služby pre študentov a univerzity sú kompletne bezplatné a vždy budú!

Eurasmus.com ponúka študentom 3 hlavné služby, vďaka ktorým sa stanú ich zážitky v zahraničí príjemnými a nezabudnuteľnými zároveň. Bezpečný ubytovací systém s implementovanými 72 hodinami po zaplatení poskytuje bezpečný spôsob rezervácie a minimalizuje falzifikáty a zavádzajúce izby. Eurasmus ponúka viac ako 3000 stáži v Európskych krajinách, a to v rôznych sektoroch a spoločnostiach, čo umožňuje nájsť si ideálnu stáž pre každého.

A na záver, pre študentov je nesmierne dôležité sa ľahko a rýchlo orientovať v novom mieste ich pobytu. A preto Eurasmus ponúka zaujímavé príručky všetkých Erasmus destinácií, ktoré zahŕňajú dôležité informácie a rovnako aj tipy priamo od študentov.

Platforma taktiež ponúka aktuálne recenzie a názory o nájomcoch, zamestnávateľoch a práci na Eurasmus.com. Okrem toho, študenti môžu kontaktovať ostatných študentov cez Eurasmus študentský portál, ktorí už danú destináciu navštívili a získať tak viac informácií a objasniť všetky neistoty, ktoré majú.
Zdroj: Eurasmus

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie