Na Agrokomplexe očakávajú organizátori 500 firiem a 100.000 návštevníkov

Spravodajstvo
Nitra 26. júla (TASR) – Vyše 500 vystavujúcich firiem a 100.000 návštevníkov očakávajú organizátori tohtoročnej výstavy Agrokomplex v Nitre. Medzinárodná poľnohospodárska a potravinárska výstava sa uskutoční od 20. do 23. augusta a uzatvorí sezónu letných výstav na nitrianskom výstavisku Agrokomplexu.

Súčasťou 42. ročníka výstavy je 10. ročník národnej výstavy hospodárskych zvierat, 22. ročník medzinárodnej družstevnej kontraktačno-predajnej výstavy spotrebného tovaru Coopexpo, výstava vidieckeho cestovného ruchu a rozvoja regiónov Regióny Slovenska, Živnostenské trhy a výstava Obnoviteľné zdroje energie, informovala Michala Mičíková z Agrokomplex – Výstavníctvo, š. p.

Tradičné potraviny od malých podnikateľov z rôznych regiónov Slovenska ponúknu návštevníkom poľnohospodárskej výstavy Farmárske trhy. Ich cieľom je podporiť farmárov, súkromne hospodáriacich roľníkov a družstvá. Počas štyroch dní nebude chýbať dychová hudba, folklór, sprievodné akcie i dožinkové slávnosti. „Pavilón F sa tento rok zmení na nepoznanie. Každý návštevník tu bude môcť zažiť interaktívnu prehliadku s názvom Čaro vidieka – čaro domova, jedinečnú prezentáciu slovenského vidieka zážitkovou formou a multimediálnou prezentáciou,“ informovala Mičíková. Expozícia je zameraná aj na výchovu mladej generácie pre život a prácu na vidieku.
Zdroj, foto: TASR

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie