Na ktoré pracovné ponuky uchádzači klikajú najčastejšie?

Hľadám prácu
Hľadáte si prácu a chcete vedieť, ktoré pracovné ponuky sú uchádzačmi o prácu najnavštevovanejšie? Portál ISTP.sk vám prináša TOP 10 pozícií, na ktoré za posledný mesiac uchádzači klikajú najviac. Najväčší dopyt je po zamestnaniach z oblasti administratívy, logistiky a skladovania, obchodu. Často sledované sú aj pomocné práce v rôznych oblastiach, asistentské práce v manažmente alebo oblasť výchova a vzdelávanie.

Administratívny pracovník
Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Pracovné miesto je vytvorené v nadväznosti na príspevok na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní, preto nie je potrebné spĺňať podmienku praxe a je vhodné pre absolventov. Uchádzač by mal byť používateľom Microsoft Office. Pre viac informácií klik sem.

Odborný administratívny asistent
Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Pracovná ponuka vytvorená s príspevkom Úradu práce sociálnych vecí a rodiny, je vhodná pre uchádzačov o zamestnanie evidovaných na úrade PSVR minimálne 3 mesiace do veku 25 rokov alebo evidovaných na úrade minimálne 6 mesiacov do veku 29 rokov. Uchádzač by mal vedieť pracovať s balíčkom Microsoft Office. Pre viac informácií klik sem.

Skladník/čka
Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Náplňou práce bude triedenie a ukladanie tovaru, práca so skenerom a počítačom. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Nástup možný ihneď. Pre viac informácií klik sem.

Vychovávateľ/ka
Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Vašou úlohou bude poskytovanie komplexnej starostlivosti deťom v detskom domove. Požadované je vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa a ovládanie práce s PC. Pre viac informácií klik sem.

Pomocný pracovník vo výrobe
Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Ide o prácu na linke vyrábajúcej drevené pelety na vykurovanie a ich následné balenie. Pracovné miesto je vhodné pre zdravotne postihnutého, absolventa, ale i mladistvého. Potrebné je ukončené nižšie stredné odborné vzdelanie. Pre viac informácií klik sem.

Administratívny pracovník
Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Hlavnou náplňou práce bude všeobecná administratíva a evidencia skladových zásob. Vyžaduje sa úplné stredné odborné vzdelanie v oblasti ekonomika a organizácia, obchod a služby. Zároveň je potrebné ovládať maďarský jazyk. Pre viac informácií klik sem.

Pomocný pracovník (JE Mochovce)
Ponúkaná hrubá mzda: od 4 € za hodinu
Vašou úlohou budú pomocné stavebné práce. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa, bez požiadavky na odbornú prax. Požiadavkou je ukončené základné, nižšie stredné odborné alebo stredné odborné vzdelanie. Pre viac informácií klik sem.

Asistent/ka manažéra stavby
Ponúkaná hrubá mzda: dohodou Ide o administratívne práce asistentky v kancelárii. Potrebné je stredné odborné, úplné stredné odborné alebo úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium). Zo všeobecných spôsobilostí sa vyžaduje komunikácia, samostatnosť a pružnosť v myslení. Z cudzích jazykov je nutné ovládanie anglického alebo talianskeho jazyka na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.

Administratívny pracovník
Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Náplňou vašej práce bude všeobecná administratívna činnosť. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Potrebné je ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa. Ponúkaný pracovný pomer je na dobu určitú – 12 mesiacov. Pre viac informácií klik sem.

Referent/ka odbytu
Ponúkaná hrubá mzda: dohodou
Ide o prácu ubytovacej referentky na internáte. Hlavnou úlohou bude práca a komunikácia so študentmi. Miesto je vhodné aj pre absolventa či zdravotne postihnutého. Zamestnávateľ žiada prax minimálne 5 rokov, ukončené úplné stredné odborné vzdelanie, úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium), vyššie odborné vzdelanie alebo vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa. Pre viac informácií klik sem.
Pripravila: Monika Jantová

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie