Spomienka na veľtrh práce Job Expo 2015

Hľadám prácu
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny pripravilo v dňoch 29. a 30. apríla 2015 v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre už 5. ročník veľtrhu práce Job Expo 2015. Ten sa konal v spojení so 17. ročníkom medzinárodnej burzy práce European Job Days 2015. Na veľtrhu práce mali možnosť vystavovatelia (143 slovenských a 31 zahraničných zamestnávateľov) prezentovať svoju spoločnosť pred širokou verejnosťou a vybrať si priamo budúcich zamestnancov a nadviazať kontakty s budúcimi partnermi. Uchádzači o zamestnanie našli na tomto veľtrhu množstvo zamestnávateľov ponúkajúcich voľné pracovné miesta „pod jednou strechou“ a sprievodné podujatia. Podujatie návštívilo celkovo 44 074 ľudí.

Vyhľadávanie z tisícok voľných pracovných miest, stovky prezrených osobných profilov, hodiny prednášok, stovky rozhovorov s návštevníkmi o tom, na aké pracovné miesto by sa hodili, desiatky vytlačených životopisov a ich posudzovanie, dve spotrebované bomby hélia na ISTP balóniky, tisícky rozdaných letákov a reklamných predmetov, litre vypitej minerálky... Aj o tom bol pre tím ISTP.sk jeden z najväčších veľtrhov pracovných príležitostí na Slovensku Job Expo 2015. Dovoľte nám aj touto cestou sa Vám poďakovať za Vašu návštevu stánku ISTP, vážime si Vaše postrehy na zlepšenie a budeme sa snažiť aj naďalej neustále zlepšovať portál ISTP, aby ste mali aj Vy takú radosť ho navštevovať, ako sme mali my sa s Vami rozprávať. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník a dúfame, že všetkým ľuďom, ktorí budú v tom čase bez práce, budeme schopní aspoň trošku pomôcť.

Záverečnú správu o podujatí si môžete pozrieť kliknutím sem a fotogalériu kliknutím sem.

VIDEOSPOMIENKA NA JOB EXPO 2015FOTOGALÉRIA

Zdroj: istp.sk a jobexpo.sk

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie