Program pre začínajúcich podnikateľov

Pre zamestnávateľov
V januári odštartovala Slovenská sporiteľňa program, ktorým podporuje začínajúcich podnikateľov. Ľudia so skúsenosťami z rôznych oblastí, študenti, zamestnaní, ale aj ľudia bez práce môžu vďaka tomuto programu premeniť svoj talent a nápady na podnikanie.

Záujemcovia môžu konzultovať svoje podnikateľské nápady so skúsenými špecialistami banky, ktorí pôsobia v rôznych regiónoch Slovenska. S rozvinutím podnikateľského nápadu, jeho otestovaním a vypracovaním podnikateľského zámeru môžu zároveň pomôcť partneri programu. Ide o vzdelávací on-line program Rozbehni sa (http://lekcie.rozbehnisa.sk), podnikateľské školenia a o konzultácie poskytované družstvom Integra Co-op, Fakultou manažmentu UK, spoločnosťami Neulogy a FBE Bratislava.

Podnikatelia, ktorí splnia podmienky banky, môžu potom využiť bezplatný podnikateľský účet na jeden rok od založenia podnikania a úverové produkty do 50 000 eur. Tie boli špeciálne vytvorené pre tých, ktorí plánujú začať s vlastným podnikaním, ako aj pre tých, ktorí sú v začiatkoch podnikania. Úverové produkty môže banka poskytnúť aj bez "podnikateľskej histórie" a bez zabezpečenia.

Podnikatelia, ktorí získajú finančnú podporu banky, sa môžu zároveň aktívne zúčastňovať na odborných podujatiach a absolvovať konzultácie na špecifické témy spojené s podnikaním. Viac informácií o programe nájdete na www.zacinamepodnikat.sk.

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie