Vo Zvolene na internete dávajú hlasy najlepšiemu študentskému videu o meste

Spravodajstvo
Zvolen 12. mája (TASR) - Súťaž krátkych študentských videí ZVOLEN CITY SI TY, určená pre žiakov zvolenských základných a stredných škôl, sa dostáva do finále. Súťaž vyhlásila vlani na jeseň mestská samospráva na tému Zvolen - to je moje mesto.

Ako pre TASR uviedol hovorca mesta Martin Svatuška, z doručených videí študentov zvolenských základných a stredných škôl porota vybrala šesť postupujúcich. Jedno z nich získa cenu verejnosti. Hlasovanie sa začalo 7. mája, klipy sú zverejnené na webovej stránke mesta.

Talentované deti a tínedžeri mali kamerou alebo mobilným telefónom s možnosťou videa zachyť miesta a momenty, ktoré pre nich predstavujú mesto, v ktorom žijú. Pravidlá súťaže určili niekoľko kritérií, ktoré súťažný klip musí spĺňať, umelecké stvárnenie už bolo len na autoroch.

Z desiatich prihlásených klipov musela samospráva vylúčiť štyri, ktoré nespĺňali podmienky súťaže. Zvyšných šesť je už zverejnených na webovej stránke mesta a verejnosť z nich vyberie víťaza. Hlasovanie bude prebiehať až do konca mája, výsledky celej súťaže sa verejnosť dozvie na zvolenskom námestí na niektorom z júnových verejných podujatí.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie