V Bratislave sa koná vedomostná súťaž sluchovo postihnutých žiakov

Spravodajstvo
Bratislava 9. apríla (TASR) - Jazykové zručnosti i vedomosti v matematike a anglickom jazyku dnes predpoludním preukážu žiaci a študenti so sluchovým postihnutím na vedomostnej súťaži. Už 17. ročník celoslovenskej a 11. ročník medzinárodnej súťaže organizuje Spojená škola internátna (SŠI) na Hrdličkovej ulici v Bratislave.

Svojich reprezentantov bude mať na súťaži 12 škôl. Medzi súťažiacimi sú deti z Bratislavy, Lučenca, Kremnice, Prešova, Zlatých Moraviec i Nitry, ale aj z českých miest Hradec Králové a Valašské Meziříčí a takisto z poľského Krakova.

"Žiaci základných škôl budú súťažiť v jazykových zručnostiach a matematike, stredoškolákov čaká angličtina," informovala riaditeľka SŠI na Hrdličkovej ulici Mária Benová.

Počas súťaže sa tiež uskutoční odborný seminár pre učiteľov zo zúčastnených škôl.
Zdroj, foto: TASR

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie