Veľtrh práce Job Expo 2015

Spravodajstvo
Priestory výstaviska Agrokomplex, š.p. v Nitre 29. apríla 2015 opäť otvoria svoje brány najväčšiemu veľtrhu pracovných príležitostí na Slovensku Job Expo 2015. Súčasne bude prebiehať aj 17. ročník medzinárodnej burzy práce – European Job Days 2015 a 23. ročník celoštátnej prezentačnej a predajnej výstavy výrobkov žiakov stredných odborných škôl Mladý tvorca 2015.

V rámci veľtrhu budete môcť navštíviť približne sto zamestnávateľov. Pre ľudí, ktorí hľadajú prácu, alebo túžia po zmene v profesijnom zameraní, je pripravená široká ponuka seminárov a workshopov, ktoré poradia napríklad s výberom práce, písaním životopisu, ako sa správať na pracovnom pohovore alebo pomôžu s identifikáciou vlastných silných stránok, rozvojových oblastí a motivácie. Žiaci základných a stredných škôl sa môžu tešiť na interaktívne prednášky týkajúce sa napríklad správneho výberu strednej školy, ako si hľadať zamestnanie alebo rady, kde hľadať zamestnanie v zahraničí.

Veľtrh pracovných príležitostí a medzinárodnú burzu práce organizuje Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny. Prezentačná a predajná výstava výrobkov žiakov stredných odborných škôl je organizovaná Ministerstvom hospodárstva SR v spolupráci s Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Veľtrh práce - Job Expo 2015 sa koná v dňoch 29. – 30. apríla 2015.

Harmonogram sprievodných podujatí, zoznam vystavovateľov a ďalšie informácie nájdete na stránke www.jobexpo.sk.

Zdroj: upsvar.sk

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie