Zmeny termínov výplat dôchodkov počas veľkonočných sviatkov

Spravodajstvo
Bratislava 26. marca (TASR) - Sociálna poisťovňa (SP) upozorňuje poberateľov dôchodkov v hotovosti prostredníctvom pošty s výplatným termínom 4. a 6. dňa v kalendárnom mesiaci, že počas veľkonočných sviatkov dochádza k zmene výplatných termínov dôchodkov.

Dôchodcom, ktorí poberajú dôchodok 4. dňa v kalendárnom mesiaci, dôchodok vyplatia už vo štvrtok 2. apríla 2015. Dôchodcom, ktorí poberajú dôchodok 6. dňa v kalendárnom mesiaci, dôchodok vyplatia v utorok 7. apríla 2015.

Dôchodcovia, ktorí poberajú dôchodok 2. dňa v kalendárnom mesiaci, dostanú svoj dôchodok riadne vo štvrtok 2. apríla 2015.

Ďalšie presuny výplatných termínov budú v mesiaci máj 2015, keď dôchodcovia s výplatným termínom 2. deň v kalendárnom mesiaci, dostanú dôchodok 4. mája 2015 a dôchodcovia s výplatným termínom 8. deň v kalendárnom mesiaci dostanú dôchodok už 7. mája 2015.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie