V Trnave ocenili prácu učiteľov

Spravodajstvo
Trnava 25. marca (TASR) – Päťdesiatštyri mien pribudlo dnes do zoznamu držiteľov Pamätnej medaily predsedu Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) a Pamätného listu predsedu TTSK pri príležitosti Dňa učiteľov. V zrkadlovej sieni trnavského Divadla Jána Palárika ich dnes Tibor Mikuš odovzdal pedagógom zo škôl vo všetkých siedmich okresoch kraja, ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti krajskej samosprávy.

Predseda TTSK vo svojom príhovore oceneným učiteľom povedal, že zdrojov poznatkov je v súčasnom svete dnes veľa. Oveľa záslužnejšiu úlohu preto zohráva ten učiteľ, ktorý je príkladom, ako sa majú mladí ľudia správať, aké majú zaujímať stanoviská v dôležitých situáciách a ako majú kráčať životom. O netradičný kultúrny program sa postarali dievčatá z Gymnázia Ladislava Dúbravu v Dunajskej Strede. Za ocenených poďakovala zástupkyňa riaditeľa z Gymnázia Jána Hollého v Trnave Eva Starnová. Informoval o tom Ivan Krajčovič z oddelenia komunikácie TTSK.

Medzi ocenenými sú napríklad Štefánia Boháčková zo Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Piešťanoch, Anna Gáliková z Obchodnej akadémie v Senici, Peter Vaculka zo Strednej odbornej školy strojníckej v Skalici, Jarmila Ondrejčíková zo Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Galante i Eva Bartošová z Obchodnej akadémie v Trnave.
Zdroj, foto: TASR

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie