Skupina MOL získala ocenenie za svoju zamestnávateľskú značku

Spravodajstvo
Bratislava/Budapešť 13. februára (TASR) - Ropná a plynárenská skupina MOL získala prestížnu cenu HR Distinction Award v kategórii Zamestnávateľská značka. Informovala o tom spoločnosť MOL.

HR Distinction Awards je medzinárodným ocenením prístupu spoločností k vytváraniu inovatívnych stratégií v oblasti ľudských zdrojov orientovaných na zvýšenie výkonnosti a celkového obchodného rastu spoločnosti.

"Cena HR Distinction Award v kategórii Zamestnávateľská značka je pre nás veľkým uznaním," povedala v tejto súvislosti viceprezidentka pre ľudské zdroje skupiny MOL Zdravka Demeter Bubalo.

Skupina MOL so sídlom v Budapešti pôsobí vo viac ako 40 krajinách a zamestnáva takmer 29.000 ľudí po celom svete. V súčasnosti má skupina výrobné aktivity v 8 krajinách a ťažobné aktíva v 13 krajinách.
Zdroj, foto: TASR

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie