Materiálovotechnologická fakulta pripravila pre budúcich študentov Deň otvorených dverí

Spravodajstvo
Trnava 27. januára (TASR) – Stredu 28. januára si na Materiálovotechnologickej fakulte (MtF) Slovenskej technickej univerzity v Trnave vyhradili pre verejnosť. Počas Dňa otvorených dverí (DOD) chcú záujemcom poskytnúť informácie o možnostiach štúdia v akademickom roku 2015/2016, predstaviť študijné odbory a tiež informovať o materiálno-technickom a prístrojovom vybavení fakulty. Stretnutie začne o 10. hodine v priestoroch fakulty na Bottovej ulici v budove vedľa internátu. Po prezentácii študijných programov bude nasledovať prehliadka priestorov fakulty a laboratórií.

Účastníci DOD i široká verejnosť sa môžu zároveň zapojiť aj do verejnej diskusie, ktorú pred niekoľkými dňami vyhlásil dekan MtF Jozef Peterka. Týka sa budovania Campusu Bottova (CAMBO). Na webovej stránke campus.mtf.stuba.sk sú varianty jeho riešenia, hľadá sa optimálny variant, ktorý skĺbi vedecký výskum, edukačnú činnosť a voľnočasové aktivity študentov, vedeckých pracovníkov a zamestnancov a otvorí niektoré časti aj Trnavčanom. Projekt univerzitného vedeckého parku začali realizovať v marci 2013, druhú etapu v septembri 2014. Diskusia sa týka jeho ďalšieho dobudovania.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie