Na Filozofickej fakulte UK dnes majú Deň otvorených dverí

Spravodajstvo
Bratislava 24. januára (TASR) - Široká verejnosť, ale najmä potenciálni uchádzači o vysokoškolské štúdium môžu počas dnešného Dňa otvorených dverí od 10.00 h do 15.00 h navštíviť priestory Filozofickej fakulty (FF) Univerzity Komenského v Bratislave

Záujemcovia môžu získať informácie o možnostiach a podmienkach štúdia na fakulte, a to počas stretnutia s vedením fakulty o 10.00 h a 13.00 h v Moyzesovej sieni Filozofickej fakulty UK. Okrem toho získajú návštevníci na jednotlivých katedrách fakulty v čase od 10.00 h do 15.00 h v priestoroch FF UK na Gondovej ulici na Šafárikovom námestí a Štúrovej ulici bližšie informácie o obsahu a zameraní ponúkaných študijných programov.

Filozofická fakulta Univerzity Komenského je najstaršou fakultou humanitného, spoločenskovedného a filologického zamerania na Slovensku. Ako vzdelávacia a vedecká inštitúcia začala svoju činnosť v roku 1921. Zároveň je najväčšou fakultou UK čo do počtu študujúcich. Každý rok prijíma viac ako 2000 uchádzačov na všetky stupne štúdia a jej brány opúšťa každoročne okolo 1000 absolventov.

Pre študijné zameranie fakulty je typická široká škála ponúkaných študijných programov, ktoré zahŕňajú umenovedné, humanitné, historické, spoločenskovedné, pedagogické a filologické odbory, ktoré sa uskutočňujú na 31 katedrách fakulty. V súčasnosti má akreditovaných takmer 200 študijných programov a špecializácií na všetkých stupňoch štúdia.
Zdroj, foto: TASR

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie