Veľtrh práce Job Expo 2014

Hľadám prácu
Priestory výstaviska Agrokomplex, š.p. v Nitre 29. apríla 2014 už po štvrtýkrát otvoria svoje brány najväčšiemu veľtrhu pracovných príležitostí na Slovensku Job Expo 2014. Súčasne bude prebiehať aj 16. ročník medzinárodnej burzy práce – European Job Days 2014 a 22. ročník celoštátnej prezentačnej a predajnej výstavy výrobkov žiakov stredných odborných škôl Mladý tvorca 2014.

V rámci veľtrhu budete môcť navštíviť približne sto zamestnávateľov. Pre ľudí, ktorí hľadajú prácu, alebo túžia po zmene v profesijnom zameraní, je pripravená široká ponuka seminárov a workshopov, ktoré poradia napríklad s výberom práce, písaním životopisu, ako sa správať na pracovnom pohovore alebo pomôžu s identifikáciou vlastných silných stránok, rozvojových oblastí a motivácie. Žiaci základných a stredných škôl sa môžu tešiť na interaktívne prednášky týkajúce sa napríklad správneho výberu strednej školy, ako si hľadať zamestnanie alebo rady, kde hľadať zamestnanie v zahraničí.

Veľtrh pracovných príležitostí a medzinárodnú burzu práce organizuje Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny. Prezentačná a predajná výstava výrobkov žiakov stredných odborných škôl je organizovaná Ministerstvom hospodárstva SR a VÚC Nitra.

Výstava sa koná v dňoch 29. - 30. apríla 2014 v čase od 9.00 - 18.00 v prvý deň a druhý deň od 9.00 - 14.00 hod.

Podrobný harmonogram sprievodných podujatí, zoznam vystavovateľov a ďalšie informácie nájdete na stránke www.jobexpo.sk.

Chcete vidieť, ako to na Job Expe vyzeralo minulý rok?Upútavkový spot k tomuto ročníku

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie