Najlepšími zamestnávateľmi v SR sú Telefónica a AbbVie

Pre zamestnávateľov
Bratislava 11. novembra (TASR) - Spoločnosti Telefónica Slovakia (kategória veľké spoločnosti) a AbbVie, s.r.o.,(kategória malé a stredné spoločnosti) sa stali víťazmi 9. ročníka štúdie Best Employers Slovensko, ktorú vypracúva spoločnosť Aon Hewitt, celosvetový líder v oblasti ľudských zdrojov a outsourcingu s 29.000 profesionálmi v 90 krajinách.

Do štúdie sa tento rok prihlásilo 41 firiem. Výsledky štúdie vychádzajú z názorov 7900 zamestnancov zúčastnených spoločností, čo reprezentuje populáciu viac ako 16.000 zamestnancov z celého Slovenska.

Zúčastnené spoločnosti museli spĺňať základné podmienky účasti, a to mať aspoň 50 stálych zamestnancov v čase konania štúdie a pôsobiť na slovenskom trhu minimálne 2 roky.

V štúdii boli zamestnávatelia posudzovaní z troch hľadísk – podľa názorov ich vlastných zamestnancov, personálnych politík spoločnosti a z pohľadu ich najvyššieho vedenia. Pre zaradenie medzi najlepších zamestnávateľov musí účastniaca sa spoločnosť dosiahnuť výborné výsledky v piatich atribútoch: miera motivovanosti, dôveryhodné vedenie, kultúra vysokej výkonnosti, atraktivita zamestnávateľa a udržateľnosť.

Zdroj: webová stránka Aon Hewitt.
Zdroj, foto: TASR

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie