Týždeň vedy a techniky sa uskutoční na UKF virtuálne

Školy a vzdelávanie
Nitra 3. novembra (TASR) – Univerzita Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre sa aj tento rok zapojí do Týždňa vedy a techniky. Pre pandémiu ochorenia COVID-19 však budú jednotlivé podujatia prebiehať virtuálne.
      
V poradí 17. ročník podujatia sa bude konať od 9. do 15. novembra. Päť fakúlt univerzity pripravilo celkovo 26 podujatí, ktoré budú prebiehať v online priestore prostredníctvom videokonferenčného systému Jitsi Meet.
      
Záujemcovia z radov odbornej a laickej verejnosti sa týmto spôsobom môžu zúčastniť na odborných prednáškach, besedách, súťažiach a výstavách. „Dostanú možnosť nahliadnuť do laboratórií na zaujímavé experimenty či sledovať dokumentárny film. Našou významnou cieľovou skupinou sú najmä mladí ľudia a študenti, ktorí môžu byť potenciálnymi uchádzačmi o štúdium a vedeckú prácu na UKF,“ uviedli organizátori.
Zdroj, foto: TASR  

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie