Chcete dostávať čerstvé ponuky práce na váš email? Vytvorte si pracovného agenta

Hľadám prácu

Hľadáte prácu a nechce sa vám neustále prezerať pracovné ponuky na pracovných portáloch? Vytvorte si na portáli ISTP pracovného agenta - virtuálneho vyhľadávača voľných pracovných miest, ktorý vám na určený e-mail bude zasielať pracovné ponuky podľa vášho želania. Agenta môžete vytvoriť ako registrovaný i neregistrovaný používateľ.

Pracovný agent pre registrovaných používateľov

Ak už máte v ISTP vytvorené svoje konto, môžete zasielanie vhodných pracovných ponúk na e-mail aktivovať kliknutím na položku s názvom „Pracovný agent“, následne na tlačidlo „Vytvoriť agenta“ a vyplnením kritérií na vyhľadávanie. Textové polia označené červenou hviezdičkou sú povinnými údajmi, bez ktorých nie je možné agenta vytvoriť (názov agenta, e-mail a zamestnanie alebo pracovná oblasť, o ktorú máte záujem). E-mail sa zobrazuje automaticky na základe vašich registračných údajov, máte však možnosť ho upraviť. Odporúčame vyplniť iba tie kritériá, na ktorých trváte, aby ich pracovné ponuky spĺňali. Príliš veľa stanovených kritérií môže výrazne zredukovať počet vyhľadaných ponúk.Agentov si môžete vytvoriť ľubovoľný počet s ľubovoľným názvom, ktorý vyplníte do políčka „Názov agenta“. Ide o pomôcku pre vás, aby ste po doručení správy vedeli okamžite identifikovať, o aké ponuky ide. Ak napr. hľadáte voľné pracovné miesta na pozíciu kuchár v Prešovskom kraji, môžete definovať názov agenta „Kuchár - Prešovský kraj“. Ak už máte vytvorený osobný profil v ISTP, môžete vytvorenie agenta urýchliť kliknutím na tlačidlo „Načítať z profilu“. Vyplnené údaje je potrebné potvrdiť tlačidlom „Uložiť“.

Po vyplnení údajov o agentoch sa zobrazuje ich prehľad. Platnosť vytvoreného agenta je časovo ohraničená na obdobie dvoch mesiacov. Pred uplynutím tejto lehoty vás systém automaticky e-mailom upozorní na možnosť predĺženia platnosti agenta. Stav agenta (aktívny/neaktívny) si môžete kedykoľvek meniť kliknutím na tlačidlo zmeny stavu. Jednotlivých agentov môžete odstrániť kliknutím na „krížik“ alebo zmeniť/upraviť kliknutím na názov agenta alebo „ceruzku“. Kliknutím na „Zobraziť ponuky“ si môžete prezrieť vyhľadané voľné pracovné miesta na základe kritérií, ktoré ste pri tvorbe agenta vyplnili.

Pracovný agent pre neregistrovaných používateľov

V prípade, že nemáte v ISTP zatiaľ vytvorené konto, môžete si vytvoriť agenta aj ako neregistrovaný používateľ. Stačí vyplniť vašu e-mailovú adresu do pripraveného bannera na domovskej stránke ISTP alebo do pripraveného textového políčka v pätičke stránky. Po potvrdení bude na váš e-mail zaslaná správa, prostredníctvom ktorej možno aktivovať agenta na vyhľadávanie voľných pracovných miest. Ak by e-mail obratom neprišiel, skontrolujte aj priečinok s nevyžiadanou poštou (spam).

 

Po kliknutí na linku „tento odkaz“ v zaslanej správe sa dostanete do formulára na vyplnenie vyhľadávacích kritérií. Po uložení formulára je agent aktívny a môžete ho spravovať prostredníctvom správ s aktuálnymi pracovnými ponukami, ktoré vám bude agent zasielať.

Držíme vám palce pri hľadaní novej práce aj s pomocou pracovného agenta v ISTP.

Pripravil Pavol Hudec - TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Prosím, upravte registračné údaje.

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie