Príspevok na vzdelávanie pedagógov o finančnej gramotnosti získalo 26 škôl

Školy a vzdelávanie
Bratislava 14. augusta (TASR) - Spolu 23 stredných škôl a tri základné školy uspeli v tomto roku so svojimi projektmi vo výzve zameranej na podporu organizačného zabezpečenia vzdelávania pedagogických zamestnancov v oblasti finančnej gramotnosti a výchovy k podnikaniu na rok 2019. TASR o tom informoval odbor komunikácie a protokolu rezortu školstva.

Do výzvy na podanie žiadosti o financovanie rozvojového projektu bolo doručených v tomto roku 53 žiadostí. "Päť projektov muselo byť vyradených z dôvodu nesplnenia podmienok. Odborná komisia napokon vybrala spomínaných 26 projektov, na realizáciu ktorých získajú školy príspevok od 1500 do 2000 eur," uviedol rezort školstva. Úspešným žiadateľom rezort školstva na tento účel rozdelí 50.000 eur.

Ministerstvo školstva zároveň avizuje, že všetky aktivity projektu musia byť ukončené do 30. novembra.

Zoznam úspešných i neúspešných žiadateľov v rámci výzvy je zverejnený na stránke Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie