Kartu seniorov využíva v Trenčíne už 3757 obyvateľov mesta

Spravodajstvo
Trenčín 7. augusta (TASR) – Kartu seniorov si v tomto roku v Trenčíne vybavilo 152 obyvateľov mesta. Kartu dnes vlastní 3757 občanov v seniorskom veku, využívajú ju na zľavy vo viac ako 20 prevádzkach v meste a jeho okolí.

Ako informovala hovorkyňa Trenčína Erika Ságová, program trenčianskej samosprávy umožňuje trenčianskym seniorom kúpiť si so zľavou tovary a služby ponúkané v meste a jeho blízkom okolí. Záujemcovia o kartu – poberatelia predčasného, starobného a invalidného dôchodku starší ako 60 rokov, môžu o kartu požiadať v Klientskom centre na mestskom úrade v Trenčíne.

„Karta bude vydaná približne o dva týždne. Vďaka nej môžu seniori so zľavami využívať vybrané služby v oblasti kultúry, športu, relaxu, zdravia, stravovania a podobne. Seniorskú zľavu si treba uplatňovať hneď pri objednávke. Výšku zliav a formu bonusov určujú výhradne ich poskytovatelia. Karta sa vydáva na dobu neurčitú a jej platnosť je neobmedzená. Je neprenosná a slúži na kúpu tovarov a služieb výhradne pre potreby jej držiteľa,“ doplnila hovorkyňa.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie