Ekonomická univerzita v Bratislave pripravuje detskú univerzitu

Spravodajstvo
Bratislava 14. mája (TASR) – Ekonomická univerzita v Bratislave zorganizuje počas prvých dvoch júlových týždňov Detskú ekonomickú univerzitu. Jej cieľom je priblížiť deťom vo veku od osem do 14 rokov svet ekonómie a oboznámiť ich so základnými pojmami, aktuálnymi ekonomickými témami prostredníctvom prednášok pedagógov a odborníkov z praxe. Informuje o tom univerzita na svojom webe.

Program siedmeho ročníka Detskej ekonomickej univerzity sa uskutoční od 1. júla do 12. júla. Ako informuje univerzita na svojom webe, po slávnostnom otvorení sa uskutoční zápis spolu s výberom voliteľných aktivít. Štúdium na detskej univerzite sa bude realizovať formou povinných prednášok a dobrovoľných workshopov, výletov a exkurzií.

Univerzita rozšírila v roku 2017 program aj o týždňový projekt Detskej ekonomickej univerzity v anglickom jazyku. "Výsledkom projektu je zmysluplne strávený voľný čas počas letných prázdnin a iniciovanie záujmu o vyššie vzdelanie. Program sa snažíme každoročne obmieňať a aktualizovať, ku koncu projektu vždy vykonávame prieskum čo deti najviac zaujalo a naopak, v zmysle zatraktívnenia tejto aktivity," uviedla univerzita.

Na konci štúdia získajú detskí absolventi diplom a titul inžinier – junior Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Podrobnejšie informácie vrátane prihlášky sú zverejnené na webe univerzity.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie