Nepremeškajte veľtrh práce Job Expo 2019

Hľadám prácu

Viac ako 200 zamestnávateľov zo všetkých kútov Slovenska i zo zahraničia, prednášky, workshopy, testovanie, poradenstvo – to všetko na vás čaká na najväčšom veľtrhu práce Job Expo 2019, ktorého organizátorom je Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny.

Podujatie je určené najmä nezamestnaným, absolventom škôl, študentom posledných ročníkov stredných a vysokých škôl a ľuďom uvažujúcim o zmene zamestnania.

Veľtrhu sa opäť zúčastní aj tím ISTP, pripravený poskytnúť vám potrebnú pomoc a poradenstvo. V našom stánku vám radi ukážeme, ako si vytvoriť/doplniť osobný profil v ISTP, sprístupniť ho zamestnávateľom a využiť ho na poradenské účely (odporučenie vhodných zamestnaní). Pomôžeme s vyhľadávaním voľných pracovných miest a kurzov, ako aj s tvorbou a vytlačením životopisu. Členovia nášho tímu vystúpia aj s dvomi prezentáciami, z ktorých jedna je určená uchádzačom o prácu (na tému „Ako si nájsť prácu cez počítač, aktuálne mzdy zamestnancov“) a druhá žiakom (so zameraním na predstavenie novej stránky www.trendyprace.sk, ktorá poskytuje informácie o potrebách trhu práce a uplatnení absolventov stredných a vysokých škôl).

Job Expo sa bude už tradične konať v priestoroch agrokomplexu NÁRODNÉHO VÝSTAVISKA, š. p. v Nitre v dňoch 16. - 17. apríla 2019. Jedná sa už o 9. ročník tohto podujatia. Súčasťou veľtrhu bude aj 21. ročník medzinárodnej burzy práce European Job Days 2019, kde sa predstavia zahraniční zamestnávatelia a pre študentov stredných škôl je pripravená sprievodná akcia pod názvom „Kam DO školy? Kam ZO školy?“.

Brány výstaviska budú pre verejnosť otvorené dňa 16.4.2019 v čase 9.00 – 18.00 hod. a dňa 17.4.2019 v čase 9.00 – 14.00 hod.

Bližšie informácie o Job Expo 2019 nájdete na stránke www.jobexpo.sk

Tešíme sa na vás!

FOTOGALÉRIA

Zdroj: istp.sk a jobexpo.sk

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie