Opäť sa môžeme tešiť na veľtrh práce Job Expo

Pre zamestnávateľov

Viac ako 200 zamestnávateľov zo všetkých kútov Slovenska i zo zahraničia, prednášky, workshopy, testovanie, poradenstvo – to všetko ponúka najväčší veľtrh práce Job Expo 2019, ktorého organizátorom je Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny.

Cieľovou skupinou veľtrhu sú najmä nezamestnaní, absolventi škôl, študenti posledných ročníkov stredných a vysokých škôl a ľudia uvažujúci o zmene zamestnania.

Job Expo sa bude už tradične konať v priestoroch agrokomplexu NÁRODNÉHO VÝSTAVISKA, š. p. v Nitre v dňoch 16. - 17. apríla 2019. Jedná sa už o 9. ročník tohto podujatia. Súčasťou veľtrhu bude aj 21. ročník medzinárodnej burzy práce European Job Days 2019, kde sa predstavia zahraniční zamestnávatelia a pre študentov stredných škôl je pripravená sprievodná akcia pod názvom „Kam DO školy? Kam ZO školy?“.

Významným bodom programu je odborná konferencia s názvom „PRIEMYSEL 4.0: Príležitosť alebo hrozba?!“, ktorej zámerom je poskytnúť odbornej i laickej verejnosti priestor na výmenu skúseností a poznatkov pri zavádzaní inovácií, automatizácie a digitalizácie.

Minulý rok sa veľtrhu zúčastnilo 223 vystavovateľov (171 slovenských, 52 zahraničných), ponúkajúcich viac ako 28 000 voľných pracovných miest. Celkový počet návštevníkov sa vyšplhal na 49 813. Súčasťou programu bolo 145 odborných prednášok, workshopov a prezentácií firiem, z toho 36 v zahraničnej oblasti. Pre záujemcov, ktorí sa nemohli podujatia zúčastniť, bol prístupný „live streaming“ t.j. živý prenos cez internet.

Brány výstaviska budú tento rok pre verejnosť otvorené dňa 16.4.2019 v čase 9.00 – 18.00 hod. a dňa 17.4.2019 v čase 9.00 – 14.00 hod.

Bližšie informácie o Job Expo 2019 nájdete na stránke www.jobexpo.sk 

FOTOGALÉRIA

Zdroj: istp.sk a jobexpo.sk

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie