Univerzita Komenského otvára svoje priestory pre záujemcov o štúdium

Školy a vzdelávanie
Bratislava 29. januára (TASR) – Univerzita Komenského (UK) v Bratislave otvára svoje priestory v priebehu prvých mesiacov tohto roka pre záujemcov o štúdium. Informuje o tom univerzita na svojom webe.

Uchádzači o štúdium na najväčšej univerzite na Slovensku sa dozvedia informácie o štúdiu, o prijímacom konaní na akademický rok 2019/2020 a tiež o jednotlivých študijných programoch. Jednotlivé fakulty UK predstavia aj priestory školy.

Najbližší deň otvorených dverí bude v piatok (1.2.) na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine, nasledovať bude fakulta matematiky, fyziky a informatiky 6. februára či 13. februára farmaceutická fakulta.

Evanjelická bohoslovecká fakulta bude mať mesiac otvorených dverí v priebehu celého februára. Pôjde však o netradičnú formu. Záujemcovia nemusia prísť na fakultu osobne, ale prehliadku fakulty a informácie o nej sa dozvedia prostredníctvom skype hovoru, kde ju predstavia záujemcom online.

Rímskokatolícka cyrilometodská bohoslovecká fakulta privíta záujemcov o štúdium 12. mája a fakulta sociálnych a ekonomických vied 6. marca.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie