Študenti prezentovali projekty na tému finančnej gramotnosti

Spravodajstvo
Bratislava 18. júna (TASR) - Študenti stredných škôl z celého Slovenska prezentovali na konferencii Poznaj svoje peniaze 2018 svoje projekty na tému finančnej gramotnosti. TASR informovala Zuzana Horváthová Bezecná, PR manažérka Nadácie pre deti Slovenska, ktorá spolu s Nadáciou Slovenskej sporiteľne podujatie organizuje.

Vybraní stredoškoláci prezentovali svoje praktické činy spojené s finančnou gramotnosťou, no tiež si vymieňali skúsenosti s rovesníkmi a diskutovali so zástupcami nadácie i sporiteľne.

Konferencia ja každoročne vyvrcholením celosvetovej iniciatívy Global Money Week na Slovensku, ktorej cieľom je podporovať mladých ľudí, aby sa stali istými, zodpovednými a ekonomicky kvalifikovanými občanmi.

Všetko o študentskej konferencii, ako aj o samotnom programe s názvom Poznaj svoje peniaze sa môžu záujemcovia dozvedieť na webovej stránke www.poznaj.sk.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie