Veľtrh práce JobSpoTT 2017 ponúkne 3000 voľných pracovných miest

Spravodajstvo
Trnava 5. novembra (TASR) - Rekordným počtom, až tromi tisíckami voľných pracovných miest a širokým výberom povolaní od 50 zamestnávateľov z Trnavského kraja a okolitých oblastí, láka záujemcov pokračovanie veľtrhu práce JobSpoTT 2017.

Podujatie sa uskutoční v Mestskej športovej hale v Trnave v utorok 7. novembra a predstavia sa na ňom zamestnávatelia ako ZF Slovakia, a. s., PSA Groupe Slovakia, BOGE Elastmetall Slovakia, Simunek.sk, Jaguar Land Rover, Amazon, Tesco, Decathlon, Kúpele Piešťany, a.s., a iné. Firmy hľadajú operátorov výroby, mechanikov, účtovníkov, inžinierov, vodičov, tímlídrov, finančných analytikov, kuchárov, koordinátorov, manažérov, kvalitárov, obchodníkov a veľa ďalších. Ponúkajú rôzne formy zamestnania od trvalej práce, na plný či čiastočný úväzok, brigády, prácu popri štúdiu či stáže.

Zástupcovia firiem sú k dispozícii priamo na mieste, aby záujemcom odpovedali na všetky dôležité otázky. Návštevníkom môžu pri výbere nového zamestnania pomôcť konzultácie kariérneho poradenstva, individuálne i skupinové diskusie s odborníkmi z pracovného trhu, prednášky, stretnúť sa môžu aj so známymi osobnosťami ako spisovateľ Daniel Hevier, športový a mediálny manažér Jozef Korbel, predseda Rady zamestnávateľov pre systém duálneho vzdelávania Jaroslav Holeček, blogerka roka Nikoleta Vujisicová či komik a standupista Ján Gordulič.

"Ani tento rok nebude chýbať súťaž v jazde na vysokozdvižných vozíkoch, v rámci JobSpoTT Media Cupu sa v súboji stretnú dvaja špičkoví kladivári - olympionik Marcel Lomnický a majster Európy, Trnavčan Libor Charfreitag," informoval za organizačný tím JobSpoTT Igor Holéci.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie