Bezplatné kariérové poradenstvo - príďte na kávu s kariérovým poradcom

Hľadám prácu
Na akú prácu sa hodím? V čom som naozaj dobrá/dobrý? Ako nájsť prácu, ktorá ma bude napĺňať? Mnohí z nás si v určitom momente kládli tieto otázky. Dnes je trh práce naklonený zamestnancom a tí si môžu vyberať, kde, za akých podmienok a za akú cenu budú pracovať. Ak o zmene povolania premýšľate, už v novembri budete mať možnosť poradiť sa o smerovaní Vášho pracovného života s profesionálnym kariérovým poradcom bezplatne!

Čo je kariérové poradenstvo?

Kariérové poradenstvo Vám môže pomôcť v prípade, ak:
• ...nie ste spokojný vo Vašom súčasnom zamestnaní,
• ...premýšľate o zmene zamestnania alebo povolania,
• ...Vaša súčasná práca Vás nenapĺňa,
• ...chcete zistiť svoje silné stránky, zručnosti, talenty a prepojiť ich s možnosťami trhu práce,
• ...hľadáte si prácu a potrebujete sa zorientovať a nabrať sebavedomie,
• ...trápite sa s výberom vysokej školy, alebo kurzu.

Ako vyzerá kariérové poradenstvo? Kariérový poradca Vám pomocou rôznych aktivít a dotazníkov pomôže zistiť Vaše záujmy, silné stránky a zručnosti. Následne sa spolu s Vami snaží tieto požiadavky prepojiť s trhom práce tak, aby pomohol pri nájdení vhodného povolania práve pre Vašu situáciu. V rámci týždňa celoživotného poradenstva organizuje Združenie pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry šnúru interaktívnych workshopov a individuálnych konzulácií po celom Slovensku. „Chceme, aby každý mal možnosť získať povolanie, ktoré mu naozaj zodpovedá. V práci trávime takmer tretinu nášho života a preto je často potrebné pri rozhodovaní využiť odbornú pomoc“, hovorí odborník na kariérové poradenstvo a predseda Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry Tomáš Šprlák. Súčasťou večera „Na kávu s kariérovým poradcom“ bude interaktívny workshop a/alebo individuálna konzultácia s profesionálnym kariérovým poradcom.

Je kariérové poradenstvo pre Vás?

Vedeli ste, že priemerný Slovák za život vystrieda tri až štyri zamestnania? Stále viac ich pre lepšiu spokojnosť v práci využíva služby kariérového poradcu. „Odhodlať sa pre kariérové poradenstvo bolo skvelé rozhodnutie. Tak ako som nemal žiadnu predstavu o tom, kam by sa mal môj život v budúcnosti uberať v oblasti kariéry, tak teraz mám o tom dosť jasnú predstavu. Poradkyňa mi pomohla nájsť moju skutočnú vášeň a niečo čo by ma skutočne bavilo robiť a hlavne na čo by som mal aj predpoklady. Ale čo je dôležitejšie, pomocou techník, ktoré použila a ktorými som si počas sedení prešiel, u mňa veľmi výrazne zvýšila sebavedomie a odstránila pocit stratenosti, ktorý ma tak dlho sprevádzal“, Mário, bývalý nezamestnaný.

Stretnite sa aj vy s kariérovým poradcom bezplatne v týchto mestách:
Bratislava: 20.11. o 18:00 v Monsters Café
Trnava: 4.11. od 9:00 v CITY ARÉNE
Nitra: 4.12. o 17:00 v Galérii TRAFAČKA
Banská Bystrica: 22.11. o 17:00 v Café Rozprávka
Prešov: 20. 11. od 10:00 na Fakulte manažmentu Prešovskej Univerzity
Košice: 21. 11. o 17:00 v Cube Café Aupark

Konkrétny program jednotlivých stretnutí nájdete na jednotlivých odkazoch. Tešíme sa na stretnutie!

Pre viac informácií kontaktujte info@zkprk.sk alebo telefonicky na 0907 433 299.


__________________________________________________________________________________________________________________________

Združenie pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry vzniklo v roku 2014 s cieľom poskytnúť odborníkom platformu pre zdieľanie skúseností a rozvoj odbornosti. S viac ako 70 členmi zastupuje a háji záujmy kariérového poradenstva a pracuje na zvyšovaní dostupnosti jeho služieb pre verejnosť. Viac informácií o Združení nájdete na stránke www.rozvojkariery.skPartner podujatí:


Na organizácii podujatí sa podieľajú:

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie