Uvažujete o zmene zamestnania? Nechajte si poradiť na veľtrhu JobSpoTT

Mám prácu

Ak nie ste spokojní v práci, teraz to môžete ľahko zmeniť, pretože podmienky v Trnave a okolí sú veľmi priaznivé.

Priemerný Slovák počas svojho života vystrieda tri až štyri zamestnania. Zmena práce je bežnou súčasťou života. Ľudia hľadajú čo najvhodnejšie povolanie a najvyhovujúcejšie podmienky. Okolnosti sa však časom menia a spolu s nimi aj pohľad na zamestnanie. Niečo iné potrebuje mladý človek bez záväzkov a niečo iné živiteľ rodiny v produktívnom veku.

„Až 43% Slovákov považuje zamestnanie len za spôsob, ako zarobiť peniaze, nič viac. Pritom v práci trávime takmer tretinu svojho života a preto je dôležité, vybrať si povolanie a prácu, ktorá nielen pokrýva materiálne potreby, ale zároveň prináša radosť a uspokojenie“, tvrdí Tomáš Šprlák, predseda Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry a pokračuje: „Situácia na západnom Slovensku je priaznivá. Firmy potrebujú zamestnancov a práve dnes je vhodná doba na zmenu, na hľadanie povolania a zamestnania, s ktorým budete naozaj spokojný. Každý si v určitom momente vlastného profesijného života kladie otázky, na akú prácu sa hodí, aké povolanie by ho bavilo, v čom je naozaj dobrý. Kariérové poradenstvo dokáže nájsť odpovede a prepojiť ich s aktuálnymi možnosťami pracovného trhu.“

Na veľtrhu práce JobSpoTT, ktorý sa bude konať 7. novembra v Mestskej športovej hale v Trnave, bude zadarmo pre záujemcov o zmenu práce k dispozícii tím kariérových poradcov. Pomôžu návštevníkom ujasniť si ich očakávania a potreby, zistia aké sú ich silné stránky a nasmerujú ich na najvhodnejšie pracovné príležitosti.

Bližšie informácie nájdete na www.jobspott.sk

___________________________________________________________________________________________________________________________

Generálnym partnerom podujatia JobSpoTT je ZF Slovakia, hlavní partneri sú spoločnosti  PCA Slovakia, BOGE Elastmetall Slovakia, Simunek.sk a Amazon, partnerom je Jaguar Land Rover. Gestorom je Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava.

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie