Portál ISTP prichádza s novým dizajnom

Spravodajstvo
Vážený používateľ ISTP,

mesiac marec bol pre nás rekordný, čo sa týka návštevnosti (800 000) i počtu pracovných ponúk (12 000), a tak je to ten pravý dôvod, aby sme to oslávili v novom kabáte. Redizajn ISTP spúšťame práve dnes.

Nový dizajn je plne responzívny, prispôsobený pre Váš smartfón alebo tablet. Testovali sme ho pre najpoužívanejšie internetové prehliadače Google Chrome (odporúčaný prehliadač), Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera a Safari. Kontrolovali sme aj rôzne mobilné zariadenia s cieľom vyladiť všetky nedokonalosti. Napriek tomu nám dovoľte Vás poprosiť, aby ste sa pred používaním nového ISTP uistili, či máte nainštalovanú poslednú verziu Vášho obľúbeného prehliadača, nakoľko staršie verzie prehliadačov nemusia nové technológie a aktuálne trendy, na ktorých nový dizajn funguje, podporovať.

Keďže všetky prípadné slabiny nového dizajnu je možné naplno odhaliť až pri nasadení do ostrej prevádzky, prosíme Vás aj touto cestou o trpezlivosť, ak nájdeme nejaký nedostatok, budeme sa ho snažiť v čo najkratšom čase opraviť. Budeme Vám tiež veľmi vďační, ak nás na prípadné problémy upozorníte na našej bezplatnej infolinke 0800 212 800 alebo e-mailovej adrese projekt@istp.sk.

Dúfame, že sa Vám nový dizajn ISTP bude páčiť a budete sa k nám pravidelne vracať za zaujímavými pracovnými ponukami, poradenstvom v oblasti voľby zamestnania alebo s cieľom vyhľadať vhodného zamestnanca.

S pozdravom a prianím pekného dňa
Váš tím ISTP
0800 212 800
projekt@istp.sk
www.istp.sk

Pripravil Pavol Hudec - TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie