Veľtrh pracovných príležitostí JOB EXPO sa blíži

Hľadám prácu

Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny pripravuje už siedmy raz najväčší veľtrh pracovných príležitostí na Slovensku Veľtrh práce - JOB EXPO 2017. Súčasťou podujatia je aj 19. medzinárodná burza práce European Job Days 2017 a 25. ročník celonárodnej výstavy Mladý tvorca 2017.

Veľtrh práce - JOB EXPO 2017 sa uskutoční v dňoch 27. – 28. apríla 2017 v priestoroch agrokomplexu NÁRODNÉHO VÝSTAVISKA š.p. pod záštitou predsedu vlády SR Roberta Fica a ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera.

Na jednom mieste sa stretne 179 slovenských a 50 zahraničných zamestnávateľov s ponukou viac ako 31 000 voľných pracovných miest, z toho minimálne 11 897 od prítomných slovenských zamestnávateľov, 15 000 voľných pracovných miest na pracovných portáloch a 4 258 zahraničných pracovných miest. K nim sa pridajú vzdelávacie agentúry a poradenské organizácie, ktoré ponúknu širokú paletu služieb od poradenstva, ako napr. poradenstvo pre zdravotne postihnutých, pracovnoprávne poradenstvo, kariérové poradenstvo, cez testovanie tzv. mäkkých zručností, jazykových zručnosti, počítačových zručností až po hodnotenie osobnosti.

Veľtrh práce – JOB EXPO 2017 je určený nielen nezamestnaným, ktorí si hľadajú prácu, ale aj pre generáciu, vstupujúcu na trh práce v budúcnosti alebo chystajúcu sa na prípravu na povolanie.

JOB EXPO 2017 a ďalšie sprievodné podujatia budú prebiehať v štyroch výstavných pavilónoch. Pavilóny M1 a M2 sú vyhradené na hľadanie pracovných príležitostí na Slovensku. V pavilóne M2 nájdu návštevníci aj ponuky na zamestnanie v krajinách EÚ. V pavilóne M3 a M4 sú pripravené možnosti poradenstva a testovania a prezentácia duálneho vzdelávania prostredníctvom zamestnávateľov a spolupracujúcich stredných škôl. Na podujatí bude prebiehať aj množstvo odborných prednášok a workshopov pre uchádzačov o zamestnanie a pre žiakov stredných a základných škôl. V pavilóne M4 sa bude konať celoštátna prezentačná a predajná výstava výrobkov žiakov stredných odborných škôl Mladý tvorca 2017. Celkovo bude v oboch dňoch návštevníkom odprezentovaných 146 odborných prednášok, workshopov a prezentácií firiem.

Dňa 27. 04. 2017 sa v pavilóne K uskutoční slávnostné otvorenie a konferencia:
10,00 – 10,30 hod. - Slávnostné otvorenie výstav JOB EXPO 2017, European Job Days 2017 a Mladý tvorca 2017 
11,15 – 12,30 hod. - Konferencia „Disponibilná pracovná sila“ 

Viac informácií nájdete na stránke www.jobexpo.sk.
FOTOGALÉRIA
Zdroj a foto: upsvar.sk a istp.sk

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie