JobSpoTT - veľtrh práce v Trnave sa blíži

Spravodajstvo
Pod názvom Práca a Kariéra organizátori podujatia niekoľko rokov úspešne prinášali to najlepšie z trhu práce. Dnes je situácia dynamickejšia a pracovné trendy sa menia zo dňa na deň. Organizátori podujatia chcú byť tými, ktorí prinášajú nielen aktuálne trendy, ale vidia aj za horizont súčasných povolaní. Budúcnosť patrí pripraveným. A každý, kto chce uspieť, by mal byť SÚČASŤOU eventu JobSpoTT, ktorý prináša úspešné príbehy známych osobností, vizionárske projekty a kľúčové organizácie na jedno skvelé miesto.

JobSpoTT spája návštevníkov so zamestnávateľmi, buduje vzťahy a pomáha k lepším rozhodnutiam pre budúce pracovné povolania. Víziou organizátorov je prinášať ľuďom najnovšie trendy z trhu práce, vytvárať interakcie, inšpirovať ich a motivovať k osobnému rozvoju. Cieľom je inšpirovať ľudí k hľadaniu pracovných ponúk, ktoré ich budú napĺňať, rozvíjať a robiť ich šťastnými. Vystavovateľmi budú lokálne a medzinárodné firmy, ktoré hľadajú zamestnancov v Trnavskom, Nitrianskom a Bratislavskom kraji a okolí. V minulom roku sa Jobfairu Práca a Kariéra 2015 zúčastnilo 48 vystavovateľov a prišlo približne 5 000 návštevníkov.

Základné informácie o podujatí

Miesto konania: Mestská športová hala (Rybníková 15) v Trnave 
Termín konania: streda 26.10.2016 od 9.00 do 20.00
Vstupné pre návštevníkov: bezplatne
Web: jobspott.sk 


Neváhajte navštíviť na podujatí aj náš stánok ISTP :)

Zdroj: jobspott.sk a ISTP

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie