Hľadáte si prácu, kde zarobíte nad 1000 eur v hrubom? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne pracovné ponuky

Hľadám prácu
Chcete prácu, kde zarobíte viac ako tisícku v hrubom? Pozrite si naše aktuálne pracovné ponuky na ISTP.sk.

Vodič (Bratislava-Rača)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1326 € za mesiac
Hlavnou náplňou práce bude preprava pacientov z nemocnice do nemocnice, z polikliniky do jednotlivých ústavov sociálnej starostlivosti. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, prax aspoň 6 mesiacov, vodičské oprávnenie sk. B a ovládanie práce s internetom na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  Údržbár (Sládkovičovo, okres Galanta)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1000 do 1400 € za mesiac
Vašou úlohou bude zabezpečovať prevádzkyschopnosť a vyhovujúci technický stav budov alebo zverených objektov, vykonávať preventívnu údržbu a revízie výrobných a technologických zariadení, opravovať a vymieňať poškodené časti vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže. Zamestnávateľ poskytuje výhodné finančné ohodnotenie, stravné lístky a možnosť ubytovania. Pre viac informácií klik sem.  Unit manažér – junior líder pracovnej skupiny (Nitra)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1450 do 2000 € za mesiac
Ide o riešenie pridelených a dohodnutých klientov ako aj ich komplexné spracovávanie, získavanie skúseností v oblasti vedenia a zapracovávania nových spolupracovníkov, dohadovanie pracovných pohovorov za účelom obsadzovania nových pracovných miest, vedenie porád, tréningov a interaktívny koučing spolupracovníkov, zabezpečovanie školení partnerských inštitúcií. Zamestnávateľ požaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie, prax aspoň 6 mesiacov, ovládanie balíka MS Office a internetu na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  Lekár záchrannej zdravotnej služby (Nové Zámky)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1000 do 1300 € za mesiac
Náplňou práce bude výkon činností lekára záchrannej zdravotnej služby, teda poskytovanie neodkladnej zdravotnej starostlivosti. Uchádzač by mal mať ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore urgentná medicína, prax 5 rokov a vodičské oprávnenie sk. B. Pre viac informácií klik sem.  Sprostredkovateľ hypoték (Trenčín)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1000 € za mesiac
Ide o sprostredkovanie hypoték, zabezpečenie servisu pre existujúcich klientov a prácu v internom systéme Findata a CRM. Zamestnávateľ ponúka zázemie firmy, ktorá je jednotkou v danom odbore, kariérny a osobnostný rast, motivačné ohodnotenie a zaškolenie na všetky činnosti. Pre viac informácií klik sem.  Webový a multimediálny dizajnér (Bytča)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1000 do 1200 € za mesiac
Vašou úlohou bude spracovanie webových stránok a aplikácií, multimediálnych návrhov. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie, prax aspoň 6 rokov, ovládanie HTML, PHP na pokročilej a Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Adobe InDesign na vysokej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  Senior .NET Developer (Žilina)

Ponúkaná hrubá mzda: od 3000 do 4000 € za mesiac
Úspešný kandidát na toto voľné pracovné miesto sa bude spolupodieľať na vývoji prostredia pre modelovanie pohybov ľudského tela v čase. Zamestnávateľ ponúka prácu v dynamicky sa rozrastajúcej spoločnosti, nadpriemerné platové ohodnotenie, možnosť home office po dohode, prácu s najnovšími technológiami v senior tíme developerov, mladý kolektív, profesionálny a osobnostný rast, neformálne prostredie a teambuildingové akcie. Požaduje sa ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore aplikovaná informatika a trojročná prax. Pre viac informácií klik sem.  Vodič kamiónovej dopravy (Kežmarok)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1200 do 3100 € za mesiac
Náplňou práce bude riadenie nákladného vozidla, zabezpečenie prepravy tovaru na vopred určenej trase, nakládka, vykládka tovaru a starostlivosť o pridelené vozidlo. Výhodami sú stabilná, dlhodobá spolupráca, motivujúce pracovné podmienky, možnosť výberu turnusov a príspevok na rekvalifikačný kurz. Zamestnávateľ požaduje kartu vodiča a kvalifikačnú kartu vodiča. Pre viac informácií klik sem.  Kontrolór kvality (Vysočina/Morava, Česká republika)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1000 do 1500 € za mesiac
Ide o vizuálnu kontrolu komponentov do áut. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventov s ukončeným minimálne vysokoškolským vzdelaním prvého stupňa. Doprava a ubytovanie je zabezpečené a hradené spoločnosťou. Pre viac informácií klik sem.  Elektrikár (Tirolsko-Rakúsko)

Ponúkaná hrubá mzda: 1822 € za mesiac
Vašou úlohou bude vedenie káblov, zapájanie sáun a zákaznícka služba. Ubytovanie je zabezpečené firmou. Vyžaduje sa ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie, prax tri roky a znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.

Pripravila: Monika Jantová   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Prosím, upravte registračné údaje.

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie