Hľadáte si prácu na kratší pracovný čas? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne pracovné ponuky na skrátený úväzok

Hľadám prácu
Podľa § 49 Zákonníka práce zamestnávateľ môže so zamestnancom dohodnúť v pracovnej zmluve kratší pracovný čas, ako je ustanovený týždenný pracovný čas. Ak si hľadáte prácu na skrátený úväzok, prezrite si aktuálne ponuky práce na portáli ISTP.sk.

Finančný manažér – finančná manažérka (Bratislava-Karlova Ves)

Počet hodín za týždeň: 12
Hlavnou náplňou práce bude spravovanie rozpočtu organizácie a jednotlivých projektov, zabezpečovanie agendy CP, pracovných zmlúv a dohôd. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie v odbore ekonómia-účtovníctvo. Prax je vítaná no nie je podmienkou a znalosť cudzích jazykov nie je potrebná. Pre viac informácií klik sem.  Java programátor (Bratislava-Ružinov)

Počet hodín za týždeň: 10
Vašou úlohou bude programovanie a úpravy firemnej aplikácie v Java a Posgre SQL. Zamestnávateľ požaduje ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie, prax aspoň tri mesiace, analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy. Zamestnancovi ponúka možnosť pracovať z domu, slobodu v programovaní, milý a priateľský prístup a masáž raz za dva týždne. Pre viac informácií klik sem.  Učiteľ anglického jazyka (Nitra)

Počet hodín za týždeň: 17
Ide o výučbu jazyka na strednej odbornej škole. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov – anglický jazyk s praxou aspoň jeden rok, ovládanie anglického jazyka a MS Word na pokročilej úrovni. Pracovná ponuka je vhodná aj pre absolventa. Pre viac informácií klik sem.  Kuchárka (Nesvady, okres Komárno)

Počet hodín za týždeň: 20
Náplňou práce bude samostatná príprava denného menu a zabezpečenie dennej prevádzky kuchyne. Zamestnávateľ ponúka prácu v stabilnej zahraničnej spoločnosti a vyžaduje ukončené minimálne nižšie stredné odborné vzdelanie, bez praxe. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Pre viac informácií klik sem.  Asistent učiteľa do materskej školy (Oslany, okres Prievidza)

Počet hodín za týždeň: 20
Vašou úlohou bude uľahčovať adaptácie dieťaťa so zdravotným znevýhodnením do prostredia materskej školy, pomoc so samoobslužnými činnosťami a asistencia pri hre a vzdelávacom procese. Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzačov s ukončeným minimálne úplným stredným odborným vzdelaním pedagogického smeru, prípadne vysokoškolským vzdelaním v odbore špeciálny pedagóg alebo psychológ. Zamestnávateľ požaduje schopnosť motivácie a povzbudenia dieťaťa do rôznych činností a pozitívny vzťah k deťom. Pre viac informácií klik sem.  Obchodný/á zástupca/kyňa (Liptovský Mikuláš)

Počet hodín za týždeň: 20
Ako obchodný zástupca sa budete aktívne zúčastňovať na workshopoch a samoštúdiu, pracovať s firemným softwarom a internetom, samostatne spracovávať personálne analýzy a prieskumy trhu, hravo nadobúdať komunikačné zručnosti a efektívne plánovať pracovné aktivity. Zamestnávateľ ponúka pružnú pracovnú dobu, časovo nenáročnú prácu, výborný kolektív, príjemnú atmosféru, firemné benefity, spoločenské akcie, dovolenky, možnosť kariérneho rastu a nadštandardný príjem. Pre viac informácií klik sem.  Asistentka realitného makléra (Vranov nad Topľou)

Počet hodín za týždeň: 20
Hlavnou náplňou práce bude príprava podkladov pre realitného makléra. Vyžaduje sa ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie, vodičské oprávnenie sk. B a ovládanie práce s MS Word na elementárnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  Lekár rýchlej lekárskej pomoci (Stará Ľubovňa)

Počet hodín za týždeň: 20
Ide o výkon činnosti lekára rýchlej lekárskej pomoci. Zamestnávateľ ponúka podporu zvyšovania kvalifikácie, ďalšieho vzdelávania a program zamestnaneckých benefitov. Požaduje sa ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa a trojročná prax. Výhodou je odbor anesteziológia, urgentná medicína alebo zaradenie v špecializácií AIM, UM. Pre viac informácií klik sem.  Vodič na rozvoz jedla (Spišská Nová Ves)

Počet hodín za týždeň: 24
Náplňou práce bude rozvoz denného menu. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie, vodičské oprávnenie sk. B, dobrú orientáciu a ovládanie práce s tabletom. Pre viac informácií klik sem.  Lektor anglického jazyka so zameraním na obchodnú, daňovú a finančnú angličtinu (Spišská Nová Ves)

Vašou úlohou bude výučba anglického jazyka so zameraním na obchodnú, daňovú a finančnú angličtinu. Výhodou je flexibilná pracovná doba, skvelý kolektív lektorov a prekladateľov, istota pracovného miesta. Zamestnávateľ požaduje ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, prax aspoň 5 rokov, ovládanie balíka MS Office na pokročilej a anglického jazyka na vysokej úrovni. Pre viac informácií klik sem.

Pripravila: Monika Jantová   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie