Kuchári a čašníci majú na portáli ISTP vysokú šancu sa zamestnať

Hľadám prácu
Gastronómia je v súčasnosti veľmi rozšírenou pracovnou oblasťou, v ktorej zamestnávatelia pociťujú značný nedostatok pracovnej sily. Práve preto sú kuchári a čašníci jednými z najčastejšie inzerovaných pracovných pozícií na portáli ISTP.sk. Vybrali sme pre vás dve pracovné ponuky z každého slovenského kraja.


Čašník/-čka (Zvolen)

Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie, komunikáciu, samostatnosť, zodpovednosť a chuť pracovať. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa a zdravotne postihnutého. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas a nevyžaduje odbornú prax. Pre viac info klik sem.

Kuchár (Tajov, okres Banská Bystrica)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s delenými zmenami. Ako kuchár budete mať na starosti prípravu všetkých ponúkaných jedál, zodpovednosť za kvalitu pokrmov, prípravu jedálneho lístka, aranžovanie pripravovaných pokrmov, dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku. Pracovná ponuka je vhodná aj pre absolventa. Pre viac info klik sem.

Čašník/čka (Bratislava - Ružinov)

Hotelová reštaurácia v Bratislave hľadá trpezlivého a komunikatívneho čašníka/-čku s kultivovaným slovným prejavom. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa a zamestnávateľ vyžaduje okrem iného anglický jazyk na elementárnej úrovni a odbornú prax aspoň tri mesiace. Zamestnávateľ ponúka motivačné odmeňovanie pre zamestnancov a pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Pre viac info klik sem.Šéfkuchár (Bratislava - Nové Mesto)

Ako šéfkuchár budete mať na starosti riadenie celej reštaurácie, vrátane kalkulácie, tvorby jedálneho lístka, objednávania tovaru a cateringu. Zamestnávateľ ponúka možnosť neustáleho napredovania a vzdelávania sa v nových trendoch a možnosť navštevovania rôznych výstav a seminárov. Zamestnávateľ od uchádzača uvíta anglický a nemecký jazyk. Pre viac info klik sem.

Čašník (Michalovce)

Vašou náplňou práce bude komunikácia so zákazníkmi, obsluhovanie registračnej pokladne, vyúčtovanie objednávok, príprava nápojov, čapovanie piva, príprava kávy, alkoholických a nealkoholických nápojov a dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s dvojzmenným pracovným režimom, zaškolenie na dodržiavanie štandardov pri príprave nápojov, prácu v mladom kolektíve, stravné lístky a bonusy za splnenie mesačného plánu. Pre viac info klik sem.

Kuchár (Brestovec, okres Komárno)

Ako kuchár budete mať na starosti prípravu jedál. Zamestnávateľ vyžaduje odbornú prax aspoň 6 mesiacov, rozhodovanie, pružnosť v myslení, tvorivosť, samostatnosť, matematickú gramotnosť, manuálnu zručnosť a z osobnostných predpokladov pamäť, praktické myslenie, precíznosť, iniciatívnosť a spoľahlivosť. Štúdium v odbore nie je pre zamestnávateľa podmienkou ale výhodou. Pre viac info klik sem.Čašník (Spišská Nová Ves)

Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie, vodičské oprávnenie skupiny B, prezentovanie, cieľavedomosť a spoľahlivosť. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas. Pre viac info klik sem.

Kuchár (Stará Lesná, okres Kežmarok)

Hotel v Starej lesnej hľadá spoľahlivého, prakticky mysliaceho a manuálne zručného kuchára, ktorý sa bude v rámci svojej pracovnej náplne podieľať na zostavovaní jedálneho lístka, bude preberať potravinárske suroviny z predpísaných noriem, kuchárskych kníh alebo vlastných receptúr a bude mať na starosti prípravu pokrmov na strojno-technickom zariadení. Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax, ponúka ubytovanie zadarmo a rôzne zamestnanecké výhody. Pre viac info klik sem.

Čašník (Vysoké Tatry, okres Poprad)

Ako čašník budete mať na starosti prácu s registračnou pokladňou, prípravu objednaných nápojov, obsluhu a servírovanie nápojov v reštaurácii, spokojnosť hotelových hostí a dodržiavanie štandardných postupov obsluhy a poskytovania služieb. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas, prácu v mladom kolektíve, možnosť kariérneho rastu, vstup do hotelového vitálneho sveta, zamestnaneckú stravu a možnosť výmenných pobytov v rámci Trinity Hotels. Pre viac info klik sem.Kuchár (Púchov)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s dvojzmenným pracovným režimom. Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie. Vašou náplňou práce bude príprava všetkých druhov jedál, dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy, organizovanie všetkých výrobných procesov a sledovanie správnych skladových zásob základných surovín. Pre viac info klik sem.

Čašník (Bojnice, okres Prievidza)

Ako čašník budete obsluhovať hostí, preberať objednávky, účtovať, udržiavať prevádzku v čistote, poskytovať okamžitý a správny servis a zodpovedať za pokladničnú uzávierku v prevádzke kaviarne. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa s vyžadovanou praxou aspoň 6 mesiacov. Zamestnávateľ ponúka prácu v mladom, kreatívnom kolektíve, možnosť profesionálneho rastu, pracovné oblečenie, stravu, vstup do fitness centra a zvýhodnené používanie športovísk a relax služieb. Pre viac info klik sem.

Kuchár (Piešťany)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom, príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, možnosť rozvoja, motivujúce finančné ohodnotenie a možnosť poskytnutia ubytovania. Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie, odbornú prax aspoň jeden rok, trpezlivosť, spoľahlivosť, tímovú prácu, zodpovednosť a tvorivosť. Pre viac info klik sem.Čašník (Šamorín, okres Dunajská Streda)

Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie, odbornú prax aspoň jeden rok, anglický jazyk na pokročilej úrovni, komunikáciu, kultivovaný slovný prejav, samostatnosť, precíznosť a manuálnu zručnosť. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Vašou náplňou práce bude obsluha hotelových a reštauračných hostí, prestieranie stolov, prijímanie objednávok, ich vybavovanie a vyúčtovanie a starostlivosť o zákazníka. Pre viac info klik sem.

Šéfkuchár (Malužiná, okres Liptovský Mikuláš)

Ako šéfkuchár budete mať na starosti prípravu a výdaj jedál. Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie, samostatnosť, lojalitu, ochotu pracovať nadčasy, zodpovednosť, komunikáciu, organizovanie práce, tímovú prácu a tvorivosť. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným pomerom. Pre viac info klik sem.

Čašník (Zákamenné, okres Námestovo)

Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas, prácu v mladom kolektíve, zaujímavé finančné ohodnotenie, stravu a uvíta vodičské oprávnenie skupiny B. Pre viac info klik sem.

ĎALŠIE PRACOVNÉ PONUKY PRE KUCHÁROV A ČAŠNÍKOV ZOBRAZÍTE KLIKNUTÍM SEM.

Pripravila: Jana Masárová   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie