Študujete a nebaví vás počas leta sedieť doma? Portál ISTP.sk vám prináša výber letných ale aj celoročných brigád

Hľadám prácu
Si študent a máš záujem pracovať popri štúdia a počas prázdnin? Portál ISTP.sk pre teba prichystal výber niekoľkých brigád z rôznych kútov Slovenska

Predavač v kvetinárstve (Považská Bystrica)

Ako predavač v kvetinárstve budete mať na starosti predaj tovaru, vykladanie tovaru a prípravu pracoviska. Pracovná ponuka je vhodná aj pre študenta alebo absolventa. Zamestnávateľovi postačuje základné vzdelanie, vyžaduje komunikáciu, tvorivosť, iniciatívnosť a spoľahlivosť. Pre viac info klik sem.Operátor (Šamorín, okres Dunajská Streda)

Ako operátor budete mať na starosti štítkovanie sáčkov, prípravu k výrobe a ukladanie tovaru na palety. Zamestnávateľ ponúka brigádu na letnú sezónu s jednozmenným pracovným režimom. Práca je vhodná aj pre absolventa a mladistvého. Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax. Pre viac info klik sem.

Recepčná (Bratislava)

Zamestnávateľ vyžaduje anglický jazyk na pokročilej úrovni, znalosť balíka MS Office a zodpovednosť. Ako recepčná budete mať na starosti chod recepcie, evidenciu návštev, vydávanie visitors kartičiek, privítanie a usmernenie návštev a bežnú administratívnu pomoc. Zamestnávateľ ponúka dohodu o brigádnickej práci študenta s dvojzmenným pracovným režimom a nevyžaduje odbornú prax. Pre viac info klik sem.Predajca (Poprad)

Ako predajca budete mať na starosti obsluhu predajne nábytku a nizkoobratového tovaru, starostlivosť o klienta a vytváranie cenovej ponuky. Zamestnávateľ vyžaduje vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, anglický jazyk na elementárnej úrovni, spoľahlivosť, komunikatívnosť, prezentovanie, kultivovaný slovný prejav, informačnú gramotnosť a pružnosť v myslení. Pre viac info klik sem.

Brigádnik v administratíve (Bratislava)

Vašou náplňou práce budú administratívne pomocné práce v kancelárii, administrácia agendy obchodného zástupcu, vedenie zložiek, kontrola, triedenie a zápis do informačného systému, tlačenie dokumentácie a práca s PC. Zamestnávateľ vyžaduje úplne stredné odborné vzdelanie, kultivovaný slovný prejav, tímovú prácu a samostatnosť. Pre viac info klik sem.Pomocný pracovník v strojárskej výrobe (Žilina)

Ako pomocný pracovník v strojárskej výrobe budete vykonávať čistiace a upratovacie práce a obsluhu zváracích a bodovacích automatov. Zamestnávateľ ponúka dohodu o brigádnickej práci študenta s dvojzmenným pracovným režimom a vyžaduje nižšie stredné odborné vzdelanie. Pre viac info klik sem.

Montážny pracovník (Trnava)

Zamestnávateľ ponúka nočný príplatok, výkonnostnú a kolektívnu prémiu, ubytovanie, stravu a pitný režim. Ako montážny pracovník budete mať na starosti obsluhu strojov a zariadení, kontrolu a balenie hotových výrobkov. Zamestnávateľovi postačuje základné vzdelanie. Pre viac info klik sem.Brigádnik na prevádzke priemyselného čistenia (Zohor, okres Malacky)

Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa a mladistvého. Vašou náplňou práce bude čistenie špeciálnych prípravkov pre lakovne, automobilový a strojársky priemysel. Zamestnávateľ ponúka dohodu o brigádnickej práci študenta s jednozmenným pracovným režimom a nevyžaduje odbornú prax. Pre viac info klik sem.

Pracovník čerpacej stanice (Zamarovce, okres Trenčín)

Ako pracovník čerpacej stanice budete mať na starosti prácu s pokladňou a dokladanie tovaru. Zamestnávateľ ponúka sezónnu prácu s pružným pracovným časom a nevyžaduje konkrétne vzdelanie. Pre viac info klik sem.

Administratívny pracovník (Stará Ľubovňa)

Ako administratívny pracovník budete mať na starosti administratívnu prácu vykonávanú v súlade s exekučným poriadkom, komunikáciu s účastníkmi konania, súdmi a inými fyzickými a právnickými osobami a spracovávanie e-mailovej komunikácie. Zamestnávateľ ponúka flexibilný systém rozvoja a vzdelávania, zázemie etablovanej inštitúcie a motivujúce mzdové ohodnotenie. Pre viac info klik sem.

Upratovačka (Teplička nad Váhom, okres Žilina)

Zamestnávateľ ponúka prácu počas víkendov, pracovného týždňa a letných prázdnin so zabezpečenou dopravou na aj z miesta výkonu práce. Zamestnávateľovi postačuje základné vzdelanie. Pre viac info klik sem.

Pripravila: Jana Masárová   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie