Chceli by ste zarábať viac ako 1 000 eur? ISTP.sk prináša aktuálne ponuky

Hľadám prácu
Hľadáte si prácu kde by ste na výplatnej páske videli viac ako 1000 eur? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne pracovné ponuky nad 1000 eur z rôznych pracovných oblastí.

Manažér predaja v autobazáre (Bratislava-Karlova Ves)

Ponúkaná hrubá mzda: 1120 € za mesiac
Hlavnou náplňou práce bude predaj vozidiel, administratívna práca súvisiaca s ich predajom, komunikácia so zákazníkmi, práca s vozovým parkom, administratíva spojená s poistením vozidiel, manažment inzercie vozidiel, práca s počítačom, fotoaparátom a ostatnými programami na úpravu fotografie. Zamestnávateľ ponúka rodinnú atmosféru menšej firmy a mladý kolektív, príjemné, nestresové prostredie a komunikáciu a dlhodobú spoluprácu v rastúcej spoločnosti. Pre viac informácií klik sem.  Senior Developer Mobile (Bratislava-Ružinov)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1500 do 2500 € za mesiac
Vašou úlohou bude vytváranie konceptov, vývoj a optimalizácia mobilných aplikácií. Zamestnávateľ ponúka prácu v nadnárodnej spoločnosti, možnosť cestovať do zahraničia, využívať home-office a jazykové kurzy. Vyžaduje sa ovládanie programu Javascript na pokročilej úrovni, anglického alebo nemeckého jazyka na vysokej úrovni a schopnosť riešiť problémové/krízové situácie. Pre viac informácií klik semRealitný maklér (Košice-Západ)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1200 do 5000 € za mesiac
Ide o aktívnu prácu s klientmi realitnej kancelárie, zabezpečenie obhliadok, realizácia obchodných prípadov, možnosť vybudovania si vlastného obchodného tímu realitných maklérov a reprezentovanie filozofie spoločnosti. Zamestnávateľ ponúka zaujímavú a rôznorodú prácu s neobmedzeným finančným ohodnotením a sľubnou perspektívou kariérneho rastu. Uchádzač by mal mať ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie a ovládať balík MS Office na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik semÚčtovník (Banská Bystrica)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1200 do 2000 € za mesiac
Pozícia je vhodná pre samostatného účtovníka, ktorého náplňou práce bude príprava a účtovanie podkladov pre účtovníctvo viacerých spoločností, zabezpečenie a príprava podkladov podľa požiadaviek ekonómky spoločnosti a dodržiavanie stanovených účtovných a daňových termínov, účtovanie dokladov v podvojnom účtovníctve, vystavovanie, evidencia a spracovanie faktúr, zostavovanie výkazov DPH, spolupráca pri mesačnej a ročnej uzávierke a iné. Od uchádzača sa požaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie a trojročná prax. Pre viac informácií klik sem.  Vedúci údržby (Nitra)

Ponúkaná hrubá mzda: 2000 € za mesiac
Ako vedúci údržby budete zabezpečovať spoľahlivý, bezporuchový a bezpečný chod výrobných zariadení a zariadení budovy, opravy vzniknutých porúch, plánovanie personálnych a materiálnych zdrojov v súlade s potrebami, zodpovedať za dosiahnutie ekonomického výsledku údržby a dodržiavať zákonné predpisy. Vyžaduje sa ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie a prax 6 rokov. Pre viac informácií klik sem.  Koordinátor oddelenia pracovných vzťahov (Púchov)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1400 do 1500 € za mesiac
Hlavnou náplňou práce bude koordinácia na personálnom oddelením vo výrobnom sektore – logistike. Práca bude zameraná na tvorbu miezd, systém odmeňovania, benefity, nastavovanie výkonových noriem, HR administratívu a HR controlling. Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie na novej ubytovni v blízkosti pracoviska, telefón, notebook a jazykové kurzy zadarmo. Od uchádzača sa požaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie, päťročná prax a ovládanie anglického jazyka na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  Sudca (Liptovský Mikuláš)

Ponúkaná hrubá mzda: od 2316 do 3088 € za mesiac
Vašou úlohou bude práca v oblasti spravodlivosti a súdnictva. Vyžaduje sa vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo, trojročná prax a ovládanie anglického, nemeckého alebo francúzskeho jazyka na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik semPHP developer/programátor (Bratislava-Nové Mesto)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1600 do 2400 € za mesiac
Ide o vývoj webových aplikácií na mieru – LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP). Budúceho zamestnanca čakajú zaujímavé projekty, odborné školenia, koučing, príjemné pracovné miesto s kvalitnou technickou výbavou, mladý a priateľský kolektív, po dohode možný aj home-office a variabilný pracovný čas. V prípade dohody je možné poskytnúť zamestnancovi služobné auto. Pre viac informácií klik sem.  Univerzálny poradca (Prešov, Stará Ľubovňa, Sabinov)

Ponúkaná hrubá mzda: od 1200 € za mesiac
Hlavnou náplňou práce bude komplexný servis a poradenstvo v oblasti úverov, poistenia a realít, administratívna činnosť, spracovanie ponúk, obchodné rokovania, a práca s firemným systémom. Čaká vás prepracovaný, bezplatný a dlhodobý systém vzdelávania, reálny kariérny rast, práca v inovatívnej spoločnosti s mladým a priateľským kolektívom. Od uchádzača sa požaduje ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie, ovládanie balíka MS Office, anglického alebo nemeckého jazyka na pokročilej úrovni a vodičské oprávnenie sk. B. Pre viac informácií klik semMontér vzduchotechniky (Nemecko)

Ponúkaná hrubá mzda: od 3000 do 3700 € za mesiac
Agentúra Sloger ponúka pracovnú pozíciu montér stabilných a polostabilných protipožiarnych zariadení v Nemecku. Pozícia je vhodná pre skúsených robotníkov, ale aj pre absolventov s chuťou pracovať, flexibilitou a spoľahlivosťou. Od uchádzača sa požaduje ukončené minimálne nižšie stredné odborné vzdelanie, prax tri mesiace a ovládanie nemeckého jazyka na základnej úrovni. Ubytovanie je zabezpečené. Pre viac informácií klik sem.

Pripravila: Monika Jantová   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie