Hľadáte si prácu v poľnohospodárstve? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne pracovné ponuky z tejto oblasti

Hľadám prácu
Vedeli by ste si predstaviť prácu ako agronóm, traktorista alebo pracovník v živočíšnej výrobe? Máte ukončené vzdelanie v poľnohospodárskom odbore a hľadáte si uplatnenie? Pozrite si aktuálne pracovné ponuky na portáli ISTP.sk. 

Agronóm pre vinohradnícku a poľnú výrobu, technológ (Svätý Jur, okres Pezinok)

Hlavnou náplňou práce bude organizovanie práce, starostlivosť o kompletnú vinohradnícku a poľnú produkciu. Zamestnávateľ požaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie v študijnom odbore agronóm, technik, dvojročnú prax, príjemné vystupovanie a vodičské oprávnenie sk. B a T. Pre viac informácií klik semPracovník živočíšnej výroby v chove ošípaných (Veľký Meder, okres Dunajská Streda)

Vašou úlohou bude starostlivosť o ošípané na farme a ich ošetrovanie, ochrana a zabezpečenie zdravia a hygieny zvierat, dodržiavanie a zabezpečovanie čistoty v maštaliach vrátane ich dezinfekcie, asistencia veterinárnemu lekárovi podľa jeho pokynov, zabezpečenie presunu zvierat v rámci farmy, vedenie evidencie a podobne. Zamestnávateľ ponúka prácu v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, zaujímavý balík benefitov, jazykové kurzy, priestor pre kariérny rozvoj a pravidelné teambuildingové akcie. Pre viac informácií klik sem.  Špecialista v oblasti poľnohospodárstva a akvakultúry (Trnava)

Ide o podieľanie sa na príprave a kalkulácií projektov, aktívnu komunikáciu, stanovovanie harmonogramu realizácie všetkých etáp projektu, kontrolu priebehu projektu, konzultáciu a koordináciu reklamácií projektu, návrhy riešení a spoluprácu s obchodným oddelením a oddelením nákupu. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa s poľnohospodárskym alebo technickým zameraním a ovládanie anglického jazyka na vysokej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  Pracovník na starostlivosť o trávnaté plochy (Kovarce, okres Topoľčany)

Spoločnosť OASIS, s.r.o. hľadá pracovníka, ktorého náplňou práce by bola starostlivosť o trávnaté plochy – kosenie, polievanie, hnojenie, postrek a o strojové vybavenie. Zamestnávateľ ponúka stabilnú prácu, možnosť profesionálneho a platového rastu, príjemné prostredie a zamestnanecké zľavy. Požaduje sa ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie, samostatnosť pri riešení úloh, zodpovednosť, odolnosť voči stresu a vzťah k manuálnej práci. Vodičský preukaz je podmienka prijatia. Pre viac informácií klik sem.  Vodič – traktorista (Tvrdošovce, okres Nové Zámky)

Ako traktorista budete opravovať, udržiavať a obsluhovať motorové vozidlá a poľnohospodárske stroje, viesť nákladné motorové vozidlo. Od uchádzača sa vyžaduje ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie, prax aspoň jeden rok a vodičské oprávnenie skupiny C+E a T. Kvalifikačná karta vodiča je výhodou. Pre viac informácií klik sem.  Pracovník na hospodárskom dvore (Považská Bystrica)

Vašou úlohou bude starostlivosť o hospodárske zvieratá, manuálne práce rôzneho druhu v areáli farmy, práce s mechanizmami. Záujemca môže byť z ktorejkoľvek časti Slovenska, bezplatné ubytovanie je zabezpečené. Ide o prácu na dlhšie turnusy. Od uchádzača sa požaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie a vodičské oprávnenie sk. B a T. Pre viac informácií klik sem.  Veterinárny lekár (Banská Bystrica)

Hlavnou náplňou práce bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti zvieratám. Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie. Od uchádzača sa vyžaduje ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, trojročná prax a ovládanie balíka MS Office na základnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  Záhradník a pestovateľ kvetov, florista (Prešov)

Ide o prácu s rastlinným materiálom, ošetrovanie, sadenie a krajinárske úpravy. Pracovné miesto je vhodné aj pre uchádzačov, ktorí nie sú vyučení v odbore, ale majú záujem sa rekvalifikovať a zamestnať sa na pozícii záhradník. Zamestnávateľ požaduje ukončené nižšie stredné odborné vzdelanie bez požiadavky na odbornú prax. Pre viac informácií klik sem.  Manažér rastlinnej a živočíšnej výroby (Plešivec, okres Rožňava)

Ako manažér budete riadiť rastlinnú a živočíšnu výrobu na družstve. Vyžadované je ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie v študijnom odbore poľnohospodár a prax aspoň 5 rokov. Znalosť maďarského jazyka je výhodou. Pre viac informácií klik sem.  Pomocný pracovník v skleníku (Den Haag/Venray)

Vašou úlohou budú práce v skleníku – štiepenie, triedenie a finálna príprava korenín (majoránka, mäta a iné) na expedíciu. Čaká vás práca v príjemnej atmosfére, zamestnávateľ zabezpečí holandské zdravotné poistenie, ubytovanie a odvoz do a z práce, prítomnosť pracovného koordinátora na mieste ubytovania a týždennú mzdu na účet. Zamestnávateľ vyžaduje ovládanie anglického, nemeckého alebo poľského jazyka na elementárnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.

Pripravila: Monika Jantová   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie