Hľadáte si prácu v obchode? Toto sú aktuálne pracovné ponuky

Hľadám prácu
Chcete pracovať ako obchodný manažér, zástupca alebo predavač? Pozrite sa na aktuálne pracovné pozície v obchode.

Store manager (Bratislava – Nové Mesto)

Hlavnou náplňou práce bude riadiť a hodnotiť podriadených zamestnancov, zabezpečiť dohľad nad chodom prevádzky, viesť, koučovať a motivovať tím predajcov a pracovnej obsluhy, komunikovať s kľúčovými zákazníkmi, plánovať a realizovať opatrenia, ktoré sú potrebné na dosiahnutie stanovených cieľov. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie a ovládanie anglického a nemeckého jazyka na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  

Predavač – pokladník (Bratislava – Ružinov)

Vašou úlohou bude predaj drogériového tovaru, kozmetiky, domácich potrieb a farieb. Zamestnávateľ ponúka prácu v stabilnej obchodnej spoločnosti, obratový bonus a kariérny rast. Požaduje sa ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie a ovládanie práce s internetom na základnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  

Predajná asistentka (Nitra)

Zamestnávateľ MYBON s.r.o. hľadá predajné asistentky na trvalý pracovný pomer na promo akcie. Preprava je zabezpečená a hradná spoločnosťou. Zamestnávateľ ponúka možnosť získať odmeny na konci dňa, moderné pracovisko, stravné lístky a priateľský pracovný tím. Od uchádzačov požaduje komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ambicióznosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, zodpovednosť. Pre viac informácií klik sem.  

Obchodný manažér (Komárno)

Ide o predaj tovaru veľkoobchodným a maloobchodným klientom a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí. Vyžaduje sa ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie bez požiadavky na odbornú prax, ovládanie MS Word, Excel na pokročilej a MS Outlook na základnej úrovni. Znalosť nemeckého, ruského alebo maďarského jazyka je výhodou. Pre viac informácií klik sem.  

Predavač elektrospotrebičov (Trnava)

Hlavnou náplňou práce bude predaj elektrospotrebičov na predajni PLANEO ELEKTRO v Trnave (OC MAX), práca s pokladňou, manipulácia s tovarom a udržiavanie poriadku na predajni. Zamestnávateľ ponúka zázemie úspešnej spoločnosti, prácu s modernou technikou, možnosť pracovného postupu, nadštandardný príspevok na stravné a zamestnanecké zľavy na tovar po skúšobnej dobe. Od uchádzača sa požaduje ovládanie MS Windows a internetu na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  

Predavač – obsluha rýchleho občerstvenia (Stankovany, okres Ružomberok)

Vašou úlohou bude príprava kávy a iných teplých nápojov, príprava hot dogov, predaj balených nápojov, nanukov, sladkostí a blokovanie. Prevádzka je typu „to go“, to znamená, že zákazníci sú obsluhovaní z okienka prevádzky priamo do auta. Vyžaduje sa ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie a zdravotný preukaz na prácu s potravinami. Pre viac informácií klik sem.  

Predajca strešných krytín (Stará Ľubovňa)

Ide o predaj, rozpočty a poradenstvo v oblasti ponúkaného sortimentu strešných krytín. Pre prácu je nutná znalosť Open Office, internetu a účtovného programu MRP na pokročilej úrovni. Zamestnávateľ požaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie a vodičský preukaz sk. B. Pre viac informácií klik sem.  

Predavač v záhradnom centre (Spišská Nová Ves)

Ako predavač v záhradnom centre budete predávať exteriérové rastliny a doplnkový tovar, obsluhovať zákazníkov, pracovať s registračnou pokladnicou, starať sa o predajné priestory a poskytovať poradenstvo ohľadom starostlivosti o vonkajšie rastliny. Zamestnávateľ poskytuje odmeny pri dosahovaní výsledkov a dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti. Vyžaduje sa ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie. Pre viac informácií klik sem.  

Pracovníčka e-shopu (Smižany, okres Spišská Nová Ves)

Náplňou práce bude príprava podkladov pre objednávanie produktov, aktualizácia, kontrolovanie a potvrdzovanie objednávok. Čaká vás práca v internom IT systéme, pripravovanie konceptu produktu, skúmanie silných a slabých stránok produktov, upozorňovanie na kritické miesta a nefunkčnosti v procesoch, nahadzovanie nových a úprava aktuálnych produktov na e-shope, návrh a implementácia inovácií do procesov a podieľanie sa na realizácii marketingových stratégií a podpory predaja. Zamestnávateľ ponúka motivujúce finančné ohodnotenie. Pre viac informácií klik sem.  

Obchodný manažér (Trenčín)

Ide o komunikáciu so zákazníkmi, ako sú výrobné a spracujúce závody, výrobcovia strojov, dodávatelia technológií. Obchodný manažér bude mať zodpovednosť za predaj portfólia produktov v automatizácii, projekty a key account zákazníkov. Zamestnávateľ ponúka vysoko motivačné ohodnotenie, existujúci základ zákazníkov v Českej republike, možnosť rôznych firemných nástrojov a benefitov – notebook, telefón, automobil. Od uchádzača sa vyžaduje ukončené minimálne úplne stredné odborné vzdelanie a prax aspoň jeden rok. Pre viac informácií klik sem.
Pripravila: Monika Jantová   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie